Comentarii (706)
samertx
samertx  •  21 Septembrie 2017, 23:55
Postat de observator_federal pe 21 Septembrie 2017, 23:51

In stilul lor fantezist si cu denaturari si exagerari din minut in minut, o sa ajunga FCSBistii sa creada ca au jucat exceptional si ca CFRul a furat - auzi, cica trebuiau sa castige cu 2-0... Adevarul e ca meciul a fost destul de slab calitativ, disputa a fost mai aprinsa in declaratiile dinaintea meciului. Meci cu miza si nervi dar cu prea putin fotbal.

Mitomania e boală grea.

luciann
luciann  •  21 Septembrie 2017, 23:55
Postat de valyomanyd pe 21 Septembrie 2017, 23:53

PROSTOVANEEEEEEEEEE, am spus ce a zis Balaj, gol valabil in min 8 si gol NEregulamentar in minutul 45...Unde spun de penalty ? :))))))))))))))))))))) E clar, esti prostul gesepeului !

Dar penalty a fost?

valyomanyd
valyomanyd  •  21 Septembrie 2017, 23:53
Postat de randoom.__ pe 21 Septembrie 2017, 23:39

mai jos,ai spus ca te-ai uitat pe telekom si acolo le dai dreptate celor care spun ca a fost penalty clar. oricum,ramai la ***,ca iti prinde bine umilinta suprema. ***. si daca esti bugetar poate si mai mult cu jumatate din munca. salarii de 4-5 mii la bugetari deja a devenit ceva normal in Romania,majoritatea bugetarilor au asemenea salarii.

luciann
luciann  •  21 Septembrie 2017, 23:53
Postat de brancusi pe 21 Septembrie 2017, 23:45

Oare ce e greu sa fim corecti?Golul anulat CFR-ului perfect regulamentar,tot asa cum la Benzar a fost penalty indubitabil.Altminteri:echipele lui Dan Petrescu joaca urat,antipropaganda fotbalului;Nita e iesit din forma;Alibec face un meci mare,trei sub orice critica;Deac si Culio doua ciorbe reincalzite,doi jucatori care au esuat lamentabil peste tot pe unde au trecut;Planic e un castig pentru Steaua,tot asa cum Tanase nu va ajunge fotbalist in veci.

Obiectiv ca de obicei, felicitari!

observator_federal
observator_federal  •  21 Septembrie 2017, 23:51
Postat de iosif. pe 21 Septembrie 2017, 23:39

Inca un meci in care cefere a furat cu nerusinare. 50 de faulturi acordate aiurea la culio, gol marcat din offside de cefereu, penalty neacordat pentru noi, rosu la deac.. multa, multa mizerie in liga 1 manevrata de *** sezonul asta..

valyomanyd
valyomanyd  •  21 Septembrie 2017, 23:51
Postat de randoom.__ pe 21 Septembrie 2017, 23:45

el ma tot injura. ma injurat o data,am tacut si nu l-am injurat,dar a doua oara l-am ars.

Ma, tu esti atat de prost incat nu stii ce e aia injuratura ? :))))

samertx
samertx  •  21 Septembrie 2017, 23:47
Postat de luciann pe 21 Septembrie 2017, 23:45

Si cand te vei trezi luni dimineata tot 16 o sa aveti!:))))))

Lucică, nu ești vizionar. Pe mine mă dezamăgești, metre. :))

roja_azul76
roja_azul76  •  21 Septembrie 2017, 23:39

Ei, nu-l supara pe nea Ando, e liber sa viseze. Dar atat:))))

luciann
luciann  •  21 Septembrie 2017, 23:47

Sa nu-l uitam si pe Golofca, du-te tata la Botosani inapoi!

samertx
samertx  •  21 Septembrie 2017, 23:46
Postat de observator_federal pe 21 Septembrie 2017, 23:36

Jalnic, FCSBistii nu discuta de faze de fotbal (iar acum, de cand cu campionii veniti de la Astra si Viitorul, parca au mai inceput sa aiba faze) cat despre arbitraj sau - intre etape - despre transferuri si sume de transfer. Bietii suporteri FCSB preiau modelul oferit de cuplul Meme & Gigi.