FOTBAL  »  Superliga  »  URZICENI-DINAMO 4-4

Articol de GSP - Publicat duminica, 28 martie 2010 00:00

Fotoreporterul Gazetei a surprins momente dramatice la finalul partidei de la Urziceni, cînd Andrei Cristea şi coechipierii săi au izbucnit în plîns.

Dinamo a remizat în ultimul minut de prelungire, scor 4-4, după ce, la un moment dat, "cîinii" aveau 4-2.

Comentarii (16)
 •  29 Martie 2010, 01:20

Nu mai radeti bai z.d.r.e.n .t.e.l.o.r de fani ai steoaia ca fecali va vi.o.l.e.a.z.a la fiecare meci si vo da m.u.i.e voua si famiilor voastre si va ia mortyyy in pyulaaa la fiecare emisune de sport.

durden
durden  •  29 Martie 2010, 01:11

nu-i nimic baieti!!capul sus,mergem mai departe!!stati linistiti,ca nu va reproseaza nimeni nimic,asta seara n-a fost sa fie...luam campionatul si le facem in ciuda tuturor frustratilor din commenturile de mai jos...DI-NA-MO!!!

•  29 Martie 2010, 00:47

meritati sa bateti dar din pacate ati pierdut 2 puncte :( bafta in continuare hai dinamo:X