fcsb_nu_e_steaua_  •  11 Decembrie 2021, 22:32
Postat de tartorhs pe 11 Decembrie 2021, 22:31

aproape? sunt 10 puncte,gaz metan nici nu mai intra in discutie sa termine sub vitan barzesti si daca ar vrea. este ca si cum ai spune ca ii multumesti voluntariului ca tine aproape de vitan barzesti pe clona csu:)))

ia imparte la 2 prostule

talpaiadului
talpaiadului  •  11 Decembrie 2021, 22:31

FCSB castiga meritat dupa un meci modest, in care a macinat mai mult in gol. Norocul lor a fost ca Gazul a jucat incredibil de slab de la mijloc in sus, ei trezindu-se doar in ultimele minute de joc cand puteau chiar sa egaleze cu putin noroc. Vlad a fost cel mai bun jucator al Fecesebeului, cu iesiri oportune si fara nici o gafa majora, iar la capitolul dezamagiri Dumiter, care nu s-a mai ridicat la nivelul aratat in ultimele partide. Arbitraj bun, desi Gazul a fost iertat de cateva galbene care se impuneau.

tibilake_flausat_iq33  •  11 Decembrie 2021, 22:30

DDB, adunarea ! maine v-om face o magnifica coregrafie 3D cu lanterne rosii iar patronii nostri generosi Bucurica si Tararache vor organiza traditionala tombola ficiva la care vor oferi un Suzuki Swift castigatorului naiv

ionel.ionelule
ionel.ionelule  •  11 Decembrie 2021, 22:30
Postat de fcsb_nu_e_steaua_ pe 11 Decembrie 2021, 22:29

Multumim fcsb ca tii gazul aproape de dinamo =))))))

fcsb_nu_e_steaua_  •  11 Decembrie 2021, 22:29

sagrada
sagrada  •  11 Decembrie 2021, 22:28

Numeroși gagii, dacă începi să-l numeri, e divizibil cu 10. ))

ionel.ionelule  •  11 Decembrie 2021, 22:28

Prăpădul pe rușinea Minamo Vitan Bârzești!

tartorhs
tartorhs  •  11 Decembrie 2021, 22:26
Postat de fcsb_nu_e_steaua_ pe 11 Decembrie 2021, 22:25

Auzi bah gazul nu a tras un sut pe poarta =)))))

si tot era sa egaleze in ultimul minut. cu kfr moura ala ***. medias avand 1-0 si pierzand inexeplicabil cu 2-1 in a adoua repriza. ***?