Postat de ionescugeorge77 pe 18 Aprilie 2023, 18:23

Hagi a fost un jucator mediocru pe care propaganda comunista l a facut mare ...din cauza lui fotbalul romanesc este in regres ...Slovenia ...Slovenia ...

legio.sud
legio.sud  •  18 Aprilie 2023, 20:46
Postat de rottwailer pe 18 Aprilie 2023, 16:58

Lasa bossule ca nu joci pe teren nici mata si nici Gica! Daca esti bun,esti bun si bati, asa cum a facut aseara FCSB!

Sau dacă ești fascinat de hagi faci cum a făcut la Constanța , A.cojocaru etapa trecută , pac două penalty-uri pt ***

legio.sud
legio.sud  •  18 Aprilie 2023, 20:42
Postat de 1945sv0509 pe 18 Aprilie 2023, 18:09

Cum se numeste modul in care acest individ ia in deradere numele Domnului ?

Blasfemie …

eddymaster
eddymaster  •  18 Aprilie 2023, 18:25
Postat de vivi.napoca1_ pe 18 Aprilie 2023, 17:27

Ce lupa pe arbitraj ,pe Kovacs la " convertit " deja la fcsb ,cine se plânge când toți trag pt. el !? zcsb conduce în greșeli pro arbitraje ,mai dar unii sant chiar cu tupeu maxim ,nesimțire.!

da kfr fura de rupe. bine spui. hai cu desfiintarea rusinea romaniei aka 8the blatisti aka kfr.

ionescugeorge77
ionescugeorge77  •  18 Aprilie 2023, 18:23

danutcornel
danutcornel  •  18 Aprilie 2023, 18:21

a fost blat!farul e echipa de casa prietena a lui gigi!fcsb va fi umilita in giulesti si farul va pierde cu cfr spre disperarea regelui si a lui gigi ca au facut blat degeaba!fortza cfr!

1945sv0509
1945sv0509  •  18 Aprilie 2023, 18:09

petre47
petre47  •  18 Aprilie 2023, 17:54

Hagi i-a dat un iepuras finului, de Paste! Dupa pauza (2-0) ... nicio schimbare in jocul Farului. Schimba 5 jucatori in primele 55 minute (inventie Hagi). Nicio schimbare in jocul Farului! Pe tusa , H agi era "bagaretul" de serviciu. Hagi a gandit: decat sa ia titlul si sa joace ... acasa, mai bine il ia finu (pe titlu)! Veti spune, ca si cei care comenteaza la TV: ce gol la Florinel, ce echipa, ce... 90 minute in care s-a ridicat slava FCSB. Ghiftuitilor!