FOTBAL  »  Superliga  »  STEAUA

Gigi: "Răzvan şi-a bătut joc de Bănel"

razvan lucescu_bogdan stelea_banel nicolita

Articol de GSP - Publicat duminica, 05 septembrie 2010 00:00

Şi patronul Stelei, Gigi Becali, a comentat situaţia jucătorilor săi de la cele două naţionale şi a ţinut să-l atace pe Răzvan Lucescu.

"Modul cum s-a comportat cu Bănel Nicoliţă la amicalul cu Turcia lasă mult de dorit. Şi-a bătut, efectiv, joc de el şi aşa ceva nu se face", a spus Becali. La Turcia - România 2-0, Lucescu jr. l-a scos pe Nicoliţă după doar 11 minute, imputîndu-i ambele goluri încasate.

Campionul modest de la FCSB » Povestea unui fotbalist atipic din vestiarul roș-albastru: greu încercat în copilărie și salvat de soție + locuiește în zona blamată de bucureșteni

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”