Postat de John Milne pe 19 Martie 2017, 15:44

milne ești în prăpastie,dă un cap de monitor :)

434943070015910
Servinston Patrunjel  •  19 Martie 2017, 16:01
Postat de juliusmad pe 19 Martie 2017, 15:16

pfff, daca si hagi este antrenor.....se supraapreciaza putin. daca nu beneficia de eliminarea lui tamas in minutul 17 nu cred ca avea nici o sansa sa bata Steaua. chiar si dupa eliminare tot Steaua a avut ocazii mai mari, in prima repriza.

Meciul se joaca pe goluri nu pe ocazii, 3-1 spune totul. Steaua n-a rezistat ritmului rapid impus de Viitorul. Steaua nu joaca nimic. Pierdea si cu Tamas, si fara. Nu mai fi atat de naiv...

ungurul_vesel
ungurul_vesel  •  19 Martie 2017, 16:00
Postat de samertx pe 19 Martie 2017, 15:52

Dacă nu te pui pe treabă și faci vreo trei, patru ungurași mici, rămâi de căruță! Demografic, bineînțeles. :)) *** ***, metre! :))

***

mmvv80
mmvv80  •  19 Martie 2017, 15:55

eeee pe naiba. Tamas a castigat meciul pt Hagi care se umfla in pene degeaba si o ia pe cocoasa saptamana viitoare de la oricare din celelate 4.