Florin Halagian, tehnicianul celor de la Gloria Bistriţa, spune că este nemulţumit că a pierdut astăzi două puncte în faţa Rapidului.
"Egalul mi se pare echitabil pentru că dacă ratăm şi nu marcăm, adversarul nu e vinovat. N-am cum să fiu mulţumit cînd am pierdut două puncte acasă. Rapid e o echipă puternică, dar azi aveau mulţi absenţi. Dacă făceam 2-1, închideam jocul. Keita este arma noastră secretă", a spus Florin Halagian la Fanatik Show, la Digi Sport.
În Kiev, segmentul rezidenţial este dominat de câteva companii tolerate de clasa politică
Kiev este un important centru industrial, stiintific, educational si cultural al Europei de Est, cu peste trei milioane de locuitori. Cu toate acestea, piata imobiliara nu s-a dezvoltat [...]
Cele mai recente studii ştiinţifice confirmă date furnizate de cronologia creştină privind anul în care a murit Iisus Hristos.