LIGA 1    •   

STEAUA - RAPID 1-0

IMAGINI ŞOCANTE Herea lovit de un suporter pe Naţional Arena!

 
24 Septembrie 2012 23:19
 

Momentul în care Herea este lovit, iar stewardul intervine în forţă

Incidente grave la finalul partidei dintre Steaua şi Rapid, scor 1-0.
Ovidiu Herea a fost lovit de un suporter în drumul spre vestiare! În momentul în care se îndrepta spre vestiare, un individ de la tribuna I i-a dat o palmă după ceafă rapidistului.

Un steward a reacţionat prompt şi s-a căţărat pe gard şi l-a lovit cu pumnul în figură pe suporterul agresiv.

Observatorul partidei şi-a notat în raport incidentul, iar Steaua ar putea să fie sancţionată cu o amendă şi cu suspendarea terenului.
 
Comentarii (159)
red_life  (124 comentarii)
Postat de stefan.00 pe 30 Septembrie 2012, 19:13
Daca stiai macar cine e stewardul ala era ok, dupa cum se pare nu sti. iti spun eu cine e.
E un cunoscut luptator de Wu-Shu care sunt absolut sigur ca bate cel putin 5 ca tine si ca maimutoiu ala care loveste jucatorii din tribuna. Nu cred ca vrei vreodata in cel mai negru cosmar al tau sa sari pe sa te vezi cu Cata.
Salut,nu stiu daca ceea ce ai spus este adevarat,insa observ ca a dat un pumn care nu a insemnat mai nimic pentru suporter...:).....asa ca ii recomand sa se mai antreneze...;)
16 Noiembrie 2012, 19:31   •   Comenteaza
stefan.00  (un comentariu)
Postat de joaquin pe 25 Septembrie 2012, 00:11
Destul de inconștient stewardul care a dat cu pumnul . Ii recomand un filmuleț de pe Youtube ca pe viitor sa fie mai atent atunci cand vrea sa faca pe viteazul in mijlocul unei galerii . ”Russian fans attacking stewards - Wroclaw ” Așa că , ai grijă , băiețaș imbrăcat in galben , s-ar putea ca data viitoare să nu mai ajungi viu acasă !
Daca stiai macar cine e stewardul ala era ok, dupa cum se pare nu sti. iti spun eu cine e.
E un cunoscut luptator de Wu-Shu care sunt absolut sigur ca bate cel putin 5 ca tine si ca maimutoiu ala care loveste jucatorii din tribuna. Nu cred ca vrei vreodata in cel mai negru cosmar al tau sa sari pe sa te vezi cu Cata.
30 Septembrie 2012, 19:13   •   Comenteaza
protech  (388 comentarii)
Postat de anonimulx pe 25 Septembrie 2012, 22:04
Cum ma sa nu te astepti sa nu piarda Rapidu? Tu la ce meci te-ai uitat? Tu nu te uiti la Steaua cum joaca? :))))
si tu ce comentariu ai citit? :))
27 Septembrie 2012, 02:01   •   Comenteaza
anonimulx  (234 comentarii)
Postat de morarroion pe 25 Septembrie 2012, 20:51
DACA SE INTAMPLA PE ILIE OANA EXPLODA PRESA,ASA CA E VORBA DE STEAUA NIMENI NU ZICE NIMIC!!!!!
Esti doar un mic frustrat calmeaza-te, trebuie sa iti aduci aminte si cand dinamostii pe propriul lor teren au intrat pe gazon si erau sa se bata cu jucatorii.... Si nu au fost sanctionati atat de dur....
25 Septembrie 2012, 22:06   •   Comenteaza
anonimulx  (234 comentarii)
Postat de kalvin pe 25 Septembrie 2012, 10:11
Respect pt steward.
Cat despre Rapid, ma asteptam sa piarda.
Nu-i bun Sabau, nu-i buna decat 30% din echipa, nu-i bun patronu.
:)
Cum ma sa nu te astepti sa nu piarda Rapidu? Tu la ce meci te-ai uitat? Tu nu te uiti la Steaua cum joaca? :))))
25 Septembrie 2012, 22:04   •   Comenteaza