Articol de GSP - Publicat miercuri, 07 ianuarie 2009 00:00
Dinamo a continuat negocierile cu Poli Timişoara pentru Artiom Karamian, însă mijlocaşul de 29 de ani pune condiţii: vine doar împreună cu fratele său geamăn, Arman Karamian. Lucru care nu convine acţionarilor din Ştefan cel Mare.
"Dacă nu se materializează nimic în străinătate, rămîn la Timişoara cu cea mai mare plăcere", a zis Artiom. "Clar, nu pleacă!", a zis şi patronul Marian Iancu. Totuşi, avînd în vedere relaţiile bune dintre cele două conduceri, nu este exclus ca parafarea transferului să se facă în zilele următoare.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial
Elveția - Bosnia, în istoria Cupei Mondiale » Așa ceva nu s-a văzut în 96 de ani