FOTBAL  »  Superliga  »  ASTRA - BRAŞOV 1-4

VIDEO Decisivul Hadnagy » Astra a fost învinsă pe teren propriu de Braşov, 1-4

Pedro Moutinho a deschis scorul din penalty

Articol de GSP - Publicat joi, 17 mai 2012 00:00 / Actualizat joi, 17 mai 2012 20:59

Astra a fost învinsă pe teren propriu de Braşov, 1-4. Echipa lui Rednic a fost depăşită în clasament de "stegari", care au acumulat 42 de puncte

Braşov a reuşit să învingă pe Astra prin "dubla" decisivului Hadnagy, care a schimbat soarta meciului prin reuşitele sale în minutele 75 VIDEO şi 79 VIDEO.

Moutinho a deschis scorul din penalty, în minutul 20. Vezi AICI golul Fatai a egalat cu o execuţie spectaculoasă, voleu din 14 metri. Vezi AICI golul

Olariu a stabilit scorul final, 1-4, print-un penalty transformat în ultimul minut.