Comentarii (11)
prazburg1948
prazburg1948  •  08 Aprilie 2018, 20:04
Postat de saviola2_8 pe 07 Aprilie 2018, 12:46

steaua se va impune, ca de obicei in meciurile cu oltenii! nu va fi usor, si cred ca va fi un meci spectaculos, insa apararea craiovei este datatoare de sperante!:))

Apararea e ok acum, dar vad ca Baluta si Gustavo nu mai misca nimic in atac, Mitrita se zbate singur ca pestele pe uscat. Sper sa incepapa cu Burlacu titular in locul lui Baluta.

prazburg1948  •  08 Aprilie 2018, 20:01
Postat de andrei.f pe 07 Aprilie 2018, 12:39

Dacă la olteni acasă, steliştii le-au dat şi bătuta şi manita, recent, oare ce o să fie la Bucureşti ?

Pai nu ai vazut meciul tur de la Bucuresti? V-am calarit prima repriza si v-am condus cu 1-0, iar voi ati egalat in repriza a 2-a. Tine minte ca apararea Craiovei nu mergea deloc atunci iar portarul Calancea parca juca ptr voi la acel 2-5. Noi nu-l mai folosim pe Calancea, voi nu-l mai aveti pe Nita. La noi s-a intamplat o data, la voi tot timpu', de aia va numiti "fc5b", de la cate manite ati tot luat.

foreverstiinta
foreverstiinta  •  07 Aprilie 2018, 18:36

Fortza Știința!! Batem 1-0 .Respect Mangia!

jack_the_stripper
jack_the_stripper  •  07 Aprilie 2018, 18:17

Ce diferență între acest antrenor civilizat și ăla cu tricoul roz...

spinoza
spinoza  •  07 Aprilie 2018, 14:20

O sa plecati la fel cum ati venit! Cu "0" puncte!

suporterucv
suporterucv  •  07 Aprilie 2018, 13:46

Pai ultima oara la Bucuresti a fost 1-1 ..

albalbastru72
albalbastru72  •  07 Aprilie 2018, 13:43

Scorul din ultima confruntare nu e corect, sau e scris intentionat gresit,la gsp e posibil orice,e ca si cum am spune ca Lazio a batut fecesebeleaua cu 8-1,noroc ca noi sintem la curent cu tot fatza de ziaristi care scriu verzi si uscate.