•  10 Mai 2010, 18:17

Forza CheFeRe !!!!

Bai flacau,ce te ofuschezi asa tare... Ori esti dinamo-ist,ori steo-ist ,stai bland... Zi mereu CFR,CFR....si vei deveni si tu mai bun

•  10 Mai 2010, 18:15

HAI CFR ARATA CA POTI REVENI SI ACUM PENTRU CEI CE VOR SA VADA CUPA SA VINA LA CLUJ SA ISI FACA POZE SA VEDETI CUM II FELICITA CLUJENI PE CAMPIONI.IAR PENTRU TRICA FELICITARI NU E VALOAREA LUI LA CRAIOVA ,VALOAREA LUI E MULT MAI SUS LA CLUJ EL E IUBIT INCA PR STADION MAI VIN FANI CU TRICOUL LUI.HAI CFR

•  10 Mai 2010, 18:14

Tipic romanesc, sa lauzi ce nu s-a intamplat! Clujul a egalat cand era egalitate numerica pe teren, nu asa cum declara Muresan, in inferioritate numerica! Din punct de vedere moral si mai ales al valorii, nici una din echipele din prima liga nu merita titlul, ca sa nu amintesc de cupele europene...Daca Romania, poporul roman si implicit fotbalul romanesc si conducatorii lui nu isi schimba mentalitatea vom continua sa ne afundam din ce in ce mai mult intr-o mocirla din care de-abia vom putea iesi

•  10 Mai 2010, 18:10

furt...se vede ca cfr e ajutata enorm..:-j

•  10 Mai 2010, 18:09

Metoda arbitrului DESTEPT (vezi TUDOR!), elimini un om si ii tii de la spate + 11m! RUSSSSIIINNNNIIICAAAA! Pica BOC si veti lupta pentru "B"

felicitari Cfr !

Blat pe fata (si pe spate)... am ajuns sa mimam crampe ca sa poata da echipa adversa gol. Nu inteleg de ce e doar Penescu acolo... ar mai incapea vreo doi chiar daca sunt grasi/cu ochelari.

•  10 Mai 2010, 18:08

"În mod normal, este imposibil de întors un 0-2". Cata dreptate are! In mod normal! Dar cat l-o fi costat, la pauza, "crampele" oltenilor? Ale celor mai buni jucatori ai meciului din prima repriza? Si de la ce sa se fi obosit, caci CFR nu a pus nici un fel de probleme in prima repriza; si atunci de unde aceste crampe la inceputul celei de-a doua reprize? Va spun sincer, in repriza a doua, cand am vazut cum stau lucrurile, am fost convins ca CFR va castiga. BLAT pe fata! In

esti chiar nesimtit cand spui ca alcantara nu a fost eliminat corect.......si arbitrul hategan merita respectul tau ca nu l-a eliminat pe deac