Articol de GSP - Publicat luni, 11 mai 2009 00:00
Directorul general al Rapidului, Grigore Sichitiu, spune că derbyul cu Steaua va fi condus la centru de Florian Meyer. Neamţul de 41 de ani este arbitru FIFA din 2002 şi a mai condus 3 meciuri ale echipelor româneşti în Europa: CFR - Chelsea 0-0, plus confruntările Stelei cu Liverpool (0-1) şi cu Sevilla (0-0). Steaua - Rapid se joacă vineri, de la ora 21:00, în direct la Antena 1.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!