LIGA 1    •   

DINAMO-BARCELONA, 11 AUGUST

Pe 6 iulie, catalanii organizează o conferinţă oficială de prezentare a meciului Dinamo-Barcelona!

 
02 Iulie 2012 14:32
 

Pe 6 iulie, la Barcelona va avea loc conferinţa de presă în care se va anunţa oficial partida amicală dintre Dinamo Bucureşti şi FC Barcelona, programată pe 11 august.
La conferinţa de presă vor participa reprezentanţi ai celor două cluburi, catalanii promiţînd că anunţul oficial va fi făcut de un jucător de-ai lor. Vor mai fi prezenţi organizatorii evenimentului, Adrian Thiess şi Mihai Craiu, precum şi reprezentanţi ai firmei care deţine drepturile TV, Sportfive.

Bilete
Au fost stabilite preţurile celor 54.000 de bilete care vor fi disponibile pentru partida Dinamo - Barcelona, programată pe 11 august, pe Arena Naţională. Cele mai ieftine tichete vor costa 20 de euro şi vor fi cele de la peluze, la inelul superior. Cele mai scumpe vor fi cele din zona VIP, care vor ajunge, pentru zona centrală, şi la 200 de euro.
 
Comentarii (38)
rsalexander  (11888 comentarii)
Postat de gtafan pe 02 Iulie 2012, 21:56
Stiti cumva cand se pun in vanzare biletele? Ma intereseaza data exacta pt. ca nu sunt din Bucuresti si vreau sa fac rost..
Au spus ca la sfarsitul acestei saptamani vor tine o conferinta de presa in care anunta amicalu' si dupa aceea se vor pune in vanzare...
03 Iulie 2012, 00:16   •   Comenteaza
gtafan  (643 comentarii)
Stiti cumva cand se pun in vanzare biletele? Ma intereseaza data exacta pt. ca nu sunt din Bucuresti si vreau sa fac rost..
02 Iulie 2012, 21:56   •   Comenteaza
dumaie  (21 comentarii)
deci...ma prapadesc de ras cand vad ce se cearta unii pe aici....pt ce?Trezirea la realitate....de ce va ceratati intre voi???pt ce??pt un ziar?? sunteti funny :))
02 Iulie 2012, 21:55   •   Comenteaza
steaua1986forever  (8629 comentarii)
Postat de jorgecosta pe 02 Iulie 2012, 15:44
Eu tot nu inteleg ce treaba aveti voi cu Romania, in afara ca i-ati ciordit(asa se zice la voi, nu?) culorile pe tricouri?Adica voi sunteti o adunatura sovietica, vanduta mafiei albaneze cu suporteri de origine rroma...unde intra Romania in discutie?!
Labine, nu te plictisesti de intrat de pe 1000 de conturi? Esti bolnav la cap mai omule...pe bune. Noroc ca mai sunt cativa pe aici care se pun la mintea ta.....
02 Iulie 2012, 19:57   •   Comenteaza
ram_steaua08  (117 comentarii)
saviola2_8 TE SUSTIN AFARA CU BOZGORII DIN TARA NOASTRA!
02 Iulie 2012, 19:09   •   Comenteaza