FOTBAL  »  Superliga  »  CURTEA DE ARGEŞ

Prima înfrîngere pentru Curtea de Argeş în cantonamentul din Antalya

Articol de - Publicat sambata, 30 ianuarie 2010 00:00

În cel de-al doilea meci pe care Internaţional Curtea de Argeş l-a susţinut în cantonamentul din Antalya, echipa pregătită de Ionuţ Badea a fost învinsă cu scorul de 1 – 0 de echipa germană SV Babelsberg 03, golul fiind marcat în minutul 57. În dimineaţa meciului, lotul Interului a făcut antrenament.

Ionuţ Badea a folosit următoarea echipă: M. Popa - G. Matei, Viera, Raţiu, G. Neagu - Băcilă, Răduţ, Menassel, C. Lazăr - B. Apostu, D. Stan. Au mai jucat în repriza a doua: Abiodun, Ciucur, Vezan şi Dimovski.