Articol de GSP - Publicat luni, 19 decembrie 2016 22:46
Răzvan Marin i-a transmis lui Gheorghe Hagi că îşi doreşte să rămână la Viitorul cel puţin până la vară, chiar dacă echipa din Ovidiu nu va lua titlul.
"Dorinţa mea, am vorbit cu Mister acum doua zile şi i-am zis că nu-mi doresc să plec, vreau să rămân aici până în vară. Nu neapărat pentru a fi campion, vom vedea ce va fi", a spus Răzvan Marin la finalul meciului cu Botoşani, la TV Dolce Sport.
Mijlocaşul de 20 de ani a afirmat că nu ar fi interesat de un transfer la Steaua, din moment ce roş-albaştrii sunt sub Viitorul în clasament, pe locul al doilea şi au cu două puncte mai puţin.
"Daca va veni o ofertă foarte bună pentru club şi pentru mine, o să o luăm în considerare, dar eu personal îmi doresc să rămân. O ofertă de la Steaua nu are de ce să fie tentantă acum, pentru că suntem peste ei", a spus fotbalistul.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!