Dani Dany  •  21 Septembrie 2020, 12:14

N-au rival la locurile 2-3...:))))

108022913946097
Traian Pavelescu  •  21 Septembrie 2020, 12:02

Echipa mare de talie europeană precum Steaua trebuie sa aibă obligatoriu și o academie tare și acum Steaua are! Asta se vede in liga a I-a, s-a văzut in cupa cu catelusii milițieni insolvenți și s-a dovedit clar și in liga a III-a, unde Steaua a folosit echipa a treia, cu copii de 17-18 ani in meciul cu făcătura amatoare a Cazarmii sovietoide, care s-a prezentat cu o adunătura de recruți aproape de trecerea in rezerva, tot felul de refuzați, eșuați, neocupati, strânși cu arcanul de UM si primind solda, papa gratis și alte avantaje din banii nostrii, din banii publici! Incredibil si inadmisibil in UE, România fiind excepția rușinoasa unde încă mai exista sinistrele cazemate sportive anacronice ale armatei și miliției! Pana când ?

corectu
corectu  •  21 Septembrie 2020, 10:05

În meciul cu CSASteaua,FCSB=STEAUA a folosit juniori necunoscuți cu excepția lui Ardelean.Să fim concentrați la meciul de calificare cu Liberec.E greu.Se speră la testul următor să iasă”negativi”cât mai mulți jucători.

771545396317549
Eugen Iustin  •  21 Septembrie 2020, 09:42
Postat de emil1986 pe 21 Septembrie 2020, 09:25

Nu se văd nici ofsaid-urile din care marchează golul victoriei.

Golul de 3-0 a fost golul victoriei? Asta după ce nu au primit penalty câteva minute mai târziu? Craiova, o vede toată țara, de vreo 20 de meciuri numai cu ***.

emil1986
emil1986  •  21 Septembrie 2020, 09:25
Postat de petrucj pe 21 Septembrie 2020, 08:50

Noroc cu arbitri ca altfel erati in criza. La voi nu prea vad henturile facute de olteni prin careu.

700965866674997
Lucian Dumitrescu  •  21 Septembrie 2020, 09:08

Vad ca uni spun că CSa steaua a bătut FCSB 2 da asa e dar sau chinuit rau si era gata gata sa se termine egal iar FCSB2 A FOLOSIT O ECHIPA DE COPII

cneius
cneius  •  21 Septembrie 2020, 08:31

Antrenorii romani sint penibili. Lasa jucatorul under 21 macar 5/10 minute pe teren, mai ales daca meciul iti permite asta, nu-l schimba dupa citeva secunde !!!

sooos1ck
sooos1ck  •  21 Septembrie 2020, 08:08
Postat de univ_craiova1 pe 21 Septembrie 2020, 08:07

Noroc cu straton ca altfel iar aveam scor de tenis:))) și steaua a bătut azi echipa secundă a oierului