Comentarii (44)
vladutz13
vladutz13  •  27 August 2012, 09:44

Oh da, sunt convins ca discursul asta inaltator i-a facut pe rapidisti sa intoarca meciul in a 2-a repriza :))) hahahaha. Sabau e cel mai plat antrenor din Romania.

giftzwerg
giftzwerg  •  27 August 2012, 09:24
Postat de catalin_cj pe 27 August 2012, 09:20

va spun eu ce le-a spus sabau. intrati la rupere si bazati-va pe tudor. nu ca ar fi tras tudor cu rapidul doamne fereste. dar la cat de mediocru este arbitrul asta e imposibil sa nu faca 2-3 greseli mari pe meci. si pana la urma s-a vazut ca asa a fost. cfr-ul nu are nici o scuza pentru repriza a doua(unde fie vorba intre noi au avut tot cam atatea ocazi ca si rapidul dar au ratat incredibil) insa trebuie tinut cont ca au jucat cu mai multe rezerve. cat despre laudele pentru rapid eu as lasa-o mai moale. oros trebuia eliminat mai repede penaltyul care v-a repus in in joc nu a fost si grigore trebuia si el eliminat.

Atunci când aveți cei mai mari măcelari din Liga I, KaCadu și primitivul Mureșan și arbitrii plătiți de mafia maghiara se fac ca nu vad cum ăștia doi rup oasele adversarilor , nu aveți voie sa deschideți gura plina de gulaș !

catalin_cj
catalin_cj  •  27 August 2012, 09:20
Postat de sorineldobre pe 27 August 2012, 08:53

a fost un miracol intr-adevar dar ... nu uitati e vorba de rapid. intr-un meci viitor probabil vom lua bataie acasa de la ultima clasata.

sorineldobre
sorineldobre  •  27 August 2012, 08:53

tripp
tripp  •  27 August 2012, 08:36

da,da,da cum sa nu a fost un discurs de-a dreptul ,,mobilizator,, al lui sabau, urcat pe scaunel si recitindu-le jucatorilor.....adevarul e ca a fost un ,,clash,, intre doi antrenori de 2 bani, dar mai depasit a fost andone decit sabau...

1745flo
1745flo  •  27 August 2012, 08:16

Bravo Rapid, a doua repriza incredibila!

seedorf
seedorf  •  27 August 2012, 07:49
Postat de inginerul. pe 27 August 2012, 01:52

jucatorii au avut de ales la pauza: sa invinga pe Cfr sau sa alearga pe sinele de tren

''Sa alearga''...

visarion
visarion  •  27 August 2012, 07:09

Felicitari Rapid,iubire far de sfarsit!

fanudelavalcea
fanudelavalcea  •  27 August 2012, 07:00

Iti dai seama ce iesea daca mai luam vreo 2 ?!?!

dynamovist
dynamovist  •  27 August 2012, 04:17

La pauza meciului m-am uitat la "probabil cel mai tare show de fotbal-la telefon il avem pe domnul jij" ce titluri "Rapid spulberata de CFR", nenea Ivanovici canta vesnica pomenire, lipsea principalul actionar al emisiunii, maria sa, principele cornutelor mici, jijiotul. Cat m-am bucurat ca a iesit asa! I-au amutit pe toti de la gigitv! Felicitari Rapid! Felicitari Sabau! Milisavljevici a fost imens pentru Rapid, impreuna cu Grigore si SURDU. Herea e expirat de cand a venit la Rapid, Grigorie e batran ca Unirea, iar Goga s-a nascut talent si o sa moara speranta. Inca o data: BRAVO RAPID!!!!