Articol de GSP - Publicat luni, 11 februarie 2013 00:00 / Actualizat luni, 11 februarie 2013 10:12
După Adrian Ropotan care a plecat în Rusia, dinamoviştii şi-au luat gîndul de la George Florescu, mijlocaş liber după despărţirea de Arsenal Kiev.
"Cîinii" îi puteau oferi maximum 7.000 de euro lunar pînă în vară, însă mijlocaşul de 28 de ani are două propuneri bănoase.
Una de la Dnepr (locul 2 în Ucraina) şi alta de la Krîlia Sovetov (locul 14 în Rusia), formaţie ce l-a curtat şi pe Ropotan în această iarnă. Ambele formaţii îi oferă minimum 20.000 de euro pe lună!
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!