Bulete Cristi  •  18 Ianuarie 2021, 23:59

***.are prostul.asta de Cartu in cap ,ma.mir cum i se permite sa apara.la.tv sau sa dea i terviuri.In loc sa vada neputi ta din echipa el se.leaga de Steaua..Cainele.moare de drum lung si prostul Cartu de grija altuia

doubleti
doubleti  •  18 Ianuarie 2021, 23:58

Cartule, decat sa te preocupe darzenia adversarului, mai bine v-ar preocupa probleme din cadrul echipei. Pai ce vrei bai Cartule, sa se dea lumea la o parte ca voi nu sunteti in stare sa dati gol? Nu sufar fcsb-ul, dar totusi in ultimele 15 minute cu Astra a aratat un fotbal de calitate. Noi n-am aratat nimic de 17 etape. Am avut 7 victorii consecutive, acum sa fim fericiti daca vom lega macar 7 egaluri consecutive. Suntem praf. Ne amagiti in fiecare an ca vreti performanta, ca vreti trofee. Nu vreti nimic. Acesta este adevarul. Va multumiti ca se umple stadionul si luati bani de la fraieri (atunci cand se joaca cu spectatori). Ar trebui sa platiti voi suporterii sa vina la meci sa va suporte prestatiile jalnice. Aveti noroc sa se joaca fara spectatori, ca v-ar urca aia pe garduri sau v-ar rupe picioarele la toti. NESIMTITILOR.

horace71
horace71  •  18 Ianuarie 2021, 23:45

Sorin Cârțu din postura de *** pentru Rotaru face declarații de te apucă ***!

dodo001
dodo001  •  18 Ianuarie 2021, 23:44

Eu nu l-am inteles pe Rotaru, sa ai un om ca si Cârțu in club si sa nu-l folosesti??? Pai Cârțu e de 10 ori mai antrenor decat Papura Vodă, mult mai bun decat Bergodi sau Mangia, opinia mea ca el ar face treaba. E pe stilul Dan Petrescu, aprig la mânie, poate prea aprig. A fost si pe la CFR, a avut rezultate notabile mai ales in Champions League, poate ati uitat de acel meci Bayern Munchen - CFR Cluj 3-2. Foarte frumos, pacat de episodul Basel, iar CFR incheia acea campanie cu doar 4 puncte in grupele UCL.

adrianciprian
adrianciprian  •  18 Ianuarie 2021, 23:32

Craiova are 1 gol în 4 meciuri din vina lui Găman.

potera
potera  •  18 Ianuarie 2021, 23:28

Sorinache văd că mereu găsește vinovați în altă ogradă pentru eșecurile lor, să ne amintim, Craiova a pierdut campionatul pentru că Steaua a jucat cu juniorii împotriva CFR. Nu pentru că au pierdut meciul direct, la Craiova, în ultima etapă. Iar dacă le amintești cum au procedat ei în meciul cu Viitorul, când a luat Viitorul campionatul. Acum Steaua, dacă va lua campionatul, o va face pentru că nu a fost obligată, că așa vrea Craiova și nu legea, 14 zile, timp în care Steaua să fie obligată să joace vreo 4 meciuri cu juniorii. Mai nou este de vină Găman, că biata Craiovă a făcut meci egal cu Astra, care, vezi doamne, s-ar fi dat împușcat la mișto în meciul cu Steaua, iar astăzi a jucat tot meciul. Deși dacă compari meciul făcut de Găman cu Steaua a fost de nota 110 și a alergat mult mai mult decât în seara asta, chiar dacă a jucat mai puțin. La cât efort a depus în meciul cu Steaua, eu chiar m-am mirat că a putut duce atâtea minute. Eu aș propune federației și lepefeului ca echipele care joacă Craiovei să alinieze cel mult 8 jucători, dintre care 7 să aibă vârsta sub 21 de ani și portarul să fie obligatoriu junior. Și s-o și mai lase mai moale cu jocul, să nu facă pneumonie.

gazistu
gazistu  •  18 Ianuarie 2021, 23:21

Partule, pardon, Cartule, cred ca e neputinta la CSU care e o echipa de la locul 3 in jos...asta era scuza , daca n-ati butut bate Astra??? Cine v-a oprit in o ora jumate sa n-ui bateti??? asa`s oltenii, cand nu le iasa ceva, se leaga de orice!!!

geogeo
geogeo  •  18 Ianuarie 2021, 22:59

Cartule, esti un personaj simpatic, numai ca te faci de ras cu astfel de declaratii. Cu voi a iesit din teren portarul de nationala Lazar inainte de pauza si a intrat un junior. Cu FCSB Gaman a iesit in ultimul sfert de ora. N-au fost mai aprigi cei de la Astra, au fost mai slabi cei de la CSU.

859779594095355
Nick Rasu  •  18 Ianuarie 2021, 22:57

"Au fost mai aprigi cu noi decât cu Steaua." Cartule...eu unul nu stiu la ce meci te-ai uitat tu saptamana trecuta dar Astra nu a jucat cu Steaua....Si oricum, echipa ta trebuia sa-si faca treaba...voi de 4 meciuri sinte-ti varza...nu e vina Astrei ca voi nu reusiti sa o bateti...e vina voastra.