LIGA 1    •   

RAPID

Steaua şi Rapid decid retrogradatele » Chiajna, condamnată!

 
de Cătălin Popescu   •   22 Mai 2013
 
kutxukutxu  (212 comentarii)
lasa sa pice chiajna satelitu *** care s-au predat in primavara acasa cu 0-6 sa le creasca moralu *** ca incepusera sa nu mai castige intrasera in impas!!
22 Mai 2013, 13:25   •   Comenteaza
badeadorian  (17603 comentarii)
Postat de andy_2008 pe 22 Mai 2013, 11:19
30 de puncte pe an,dar ce facem in Europa nu se pune Coloratilor?
Lasa , ca ati avut si perioade de 20 de meciuri fara victorie !! Jucatorii Stelei joaca in Europa pentru buzunarul lor si al patronului . Nu pentru alte vrajeli ....
22 Mai 2013, 11:51   •   Comenteaza
badeadorian  (17603 comentarii)
Postat de andy_2008 pe 22 Mai 2013, 11:17
Ce sa menajati bai TIIIIII?Va pregatiti de BBBBBBBB,au aveti dreptate va sculati de dimineata .
@andystar ? tu esti ? . killerul ?
22 Mai 2013, 11:48   •   Comenteaza
andy_2008  (507 comentarii)
30 de puncte pe an,dar ce facem in Europa nu se pune Coloratilor?
22 Mai 2013, 11:19   •   Comenteaza
fcbm  (879 comentarii)
Daca Ceahlaul bate pe Iasi si Chiajna se incurca acasa(egal sau infrangere) cu Pandurii...Ceahlaul scapa si cu infrangere in Giulesti...si o eventuala victorie a Chiajnei la Bistrita.Se ajunge la acelasi numar de puncte si din cate stiu primul criteriu de departajare sunt meciurile directe.(In tur 2-1 victorie Chiajna iar in retur 3-0 victorie Ceahlaul).Asa ca sunt sanse..ca in ultima etapa in Giulesti sa se joace un meci de juniori cu pretentii de Liga 1.
22 Mai 2013, 11:18   •   Comenteaza
andy_2008  (507 comentarii)
Ce sa menajati bai TIIIIII?Va pregatiti de BBBBBBBB,au aveti dreptate va sculati de dimineata .
22 Mai 2013, 11:17   •   Comenteaza
gabonne1982  (2093 comentarii)
oricum Chiajna va fi retrogradata de Pandurii,asa ca meciul cu nostru cu Ceahlaul nici nu va mai conta.Mai traim si mai vedem,dar eu asa cred ca se va intampla
22 Mai 2013, 11:08   •   Comenteaza
ultras.nationalist  (5245 comentarii)
Foarte bine! Asa si trebuie! Daca Steaua nu respecta competitia,Rapidul de ce s-o respecte? Ba chiar e bine ca pica echipa sateasca...Hai Ceahlaul!
22 Mai 2013, 08:39   •   Comenteaza
mama.is.here  (808 comentarii)
Bine Rada! Steaua3(Concordia) in Liga2!
22 Mai 2013, 08:20   •   Comenteaza
plischi  (4261 comentarii)
se discuta atat de mult prin culise incat te intrebi daca mai este necesar sa se dispute aceste ultime doua etape. sigur ca cele 500 de mii diferentza dintre locul 8 si 13 poate conta, insa doar acolo unde banul are miros, pentru ca la noi - ori vine de la dragomir, ori de la stefan, tot in liga a patra va fi cheltuit.
22 Mai 2013, 07:25   •   Comenteaza
drunk_driver  (7116 comentarii)
E irelevant !!!! La ei echipa de juniori de 16 ani e peste primul 11 !!!!
22 Mai 2013, 07:21   •   Comenteaza
chiramihai  (271 comentarii)
Postat de juv3ntin pe 22 Mai 2013, 02:34
asa sa faca Rapidu, si sa termine pe 13 in loc de pe 8...si sa ia cu 500.000 de euro mai putin...adica ce mama dracu' de ce sa se uite ei la bani.... ca tot vorbim de liga a 4-a, cred ca 500.000 inseamna bugetul pe 3-5 ani in liga a 4-a.

Steaua si-a asigurat locul 1 si 3.500.000.

Cu o gandire ca asta, nici nu e de mirare ca Rapidu' e unde este....
Steaua a luat 3.500.000 si in acelasi timp s-a c.a.c.a.t. pe numele Hagi si Hagi pe numele Stelei....da ce mai conteaza ca Becali o mai facuse o data cand regele era antrenorul Stelei !!!! Mi sila !!!! :((((
22 Mai 2013, 07:17   •   Comenteaza
juv3ntin  (821 comentarii)
asa sa faca Rapidu, si sa termine pe 13 in loc de pe 8...si sa ia cu 500.000 de euro mai putin...adica ce mama dracu' de ce sa se uite ei la bani.... ca tot vorbim de liga a 4-a, cred ca 500.000 inseamna bugetul pe 3-5 ani in liga a 4-a.
Steaua si-a asigurat locul 1 si 3.500.000.
Cu o gandire ca asta, nici nu e de mirare ca Rapidu' e unde este....
22 Mai 2013, 02:34   •   Comenteaza
ave_biancorossi  (22268 comentarii)
"Strategia Stelei a fost să-şi odihnească cei mai buni jucători, să-i trimită în vacanţă. A noastră e să ne pregătim pentru la anul, cînd vom juca în liga a 4-a, aşa că voi folosi juniorii"
Marian Rada, antrenor Rapid
____
exceptional.
felicitari.
22 Mai 2013, 02:10   •   Comenteaza
fangigi  (2058 comentarii)
Oricum nu mai conteaza care satelit pica sau se salveaza! Atata timp cat "Sfantu' Gheorghe" cu tot cu balauri, e la mititica, zdup, bahaus, cum vreti, respectivele vor avea soarta Urziceniului!
22 Mai 2013, 01:25   •   Comenteaza
«
1
»