Articol de GSP - Publicat luni, 26 septembrie 2016 20:23
Marius Șumudică a devenit cetățean de onoare al municipiului Giurgiu. Ceremonia a avut loc chiar înaintea meciului dintre Astra și Poli Iași.
Municipalitatea a luat această decizie după ce Șumudică a câștigat sezonul trecut primul titlu de campioană din istoria Astrei.
Șumudică va beneficia astfel de mai multe privilegii printre care o anumită suprafață de pământ în Giurgiu, transport gratuit în oraș, loc de veci, acces gratuit la toate spectacolele și activitățile culturale din oraș și e scutit de la impozite.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!