FOTBAL  »  Superliga  »  RAPID

Şumudică: "Nu e treaba mea ce se întîmplă la Rapid. Eu sunt numai suporter"

Articol de GSP - Publicat miercuri, 07 ianuarie 2009 00:00

Marius Şumudică, unul din numele vehiculate ca posibil înlocuitor pentru Peseiro, a vorbit despre posibilitatea păstrării tehnicianului portughez în Giuleşti. Acesta a spus că nu se gîndeşte să-i ia locul lui Peseiro şi vrea decît să rezolve litigiul cu FC Naţional.

"Nu este treaba mea ce se întîmplă la Rapid. Nu este nicio problemă, poate să rămînă Peseiro. Nu e treaba mea. Rapidul să-şi rezolve problemele, nu e treaba mea cine e antrenor. Eu am vorbit pînă acum numai din postura de suporter" a spus Şumudică la GSPTV.

Marius Şumudică, unul din numele vehiculate ca posibil înlocuitor pentru Peseiro, a vorbit despre posibilitatea păstrării tehnicianului portughez în Giuleşti. Acesta a spus că nu se gîndeşte să-i ia locul lui Peseiro şi vrea decît să rezolve litigiul cu FC Naţional.

"Nu este treaba mea ce se întîmplă la Rapid. Nu este nicio problemă, poate să rămînă Peseiro. Nu e treaba mea. Rapidul să-şi rezolve problemele, nu e treaba mea cine e antrenor. Eu am vorbit pînă acum numai din postura de suporter" a spus Şumudică la GSPTV.

Citește și:
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Altele
David Popovici, întâlnire specială cu Papa Leon al XIV-lea » Ce cadou i-a oferit campionul olimpic
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Noutati auto
Nebunie pe circuit! Ce viteză a prins supercarul construit din 327.000 de piese lego
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Handbal
Elizabeth Omoregie și iubita Gabi Moreschi s-au îmbrăcat în tricoul naționalei favorite de la Mondial
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
Liga 2
Cu autocar nou în Liga 2! Petre Grigoraș vrea să fie iar „cel mai tare din oraș”
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Profit.ro
FOTO Stațiune din România revitalizată. Investiții de aproape 47 de milioane de lei
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!

Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!


Comentarii (4)
 •  07 Ianuarie 2009, 22:32

hai la RAPID !

 •  07 Ianuarie 2009, 19:52

Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe 6000 de ploiesteni."

 •  07 Ianuarie 2009, 19:49

"Petrolisti din toate colturile uniti-va! Veniti in fata primariei, vineri 9 ianuarie, de la orele 17 sa ne sustinem cauza. Campania "Petrolul e al nostru" e pe cale sa devina masina de bani a unor oportunisti nemilosi.IN NUMELE PETROLULUI - IESITI IN STRADA .Mitting-ul este autorizat de primarie si mizam pe aportul vostru"

Vezi toate comentariile (4)
Comentează