andyandrei2015  •  05 Noiembrie 2015, 13:39

asta e rusinea ROmaniei,aka fc dinamo fcdb1948,am zis ca nu prind play offu,cum ma sa te umileasca o echipa infiintata de cativa ani

10201486157471249
Liviu Buzila  •  03 Noiembrie 2015, 14:36

mai castiga regele blaturilor hagi daca in prima repriza nataraul de arbitru dadea 11 m pentru dinamo si il elimina pe ramniceanu?

conasu_boeru
conasu_boeru  •  03 Noiembrie 2015, 12:11

....oricum Sportul era o echipa care nu spunea nimic si numai implicarea lui Nicu Ceausescu, a facut ca ei sa ramana prin A mai multi ani la rand dupa ce au adus niste jucatori, in rest au fost mediocri toata existenta lor ! Tot in acel an , Dinamo umilea pe defuncta Steaua in Ghencea cu 3-0 !!! Ala a fost capul de afis !

dash.berlin
dash.berlin  •  03 Noiembrie 2015, 11:13
Postat de zecs93 pe 03 Noiembrie 2015, 10:37

faza e ca atunci hagi nu era atat de cunoscut cum e acum in randu arbitrilor !!! Dar normal, e regele, arbitrilor le e frica de rege ca altfel ii duce la ghilotina sau in cel mai bun caz le da exil din palatu regal de la ovidiu !!!

Tare esti prost taranus :)))))))))))))))) capul ala al tau e ca o damigeana goala :D

zecs93
zecs93  •  03 Noiembrie 2015, 10:37

us27mereusuperiori
us27mereusuperiori  •  03 Noiembrie 2015, 10:24

Dat disparut de pe forumuri postacii dinamovisti! Ofer recompensa un sac de Royal Canin .

decuadi
decuadi  •  03 Noiembrie 2015, 10:15
Postat de us27mereusuperiori pe 03 Noiembrie 2015, 09:55

31 mai 1986, Dinamo 0-5 Sportului Studenţesc.Hagi 2 goluri si 3 assisturi. Dinamo a mai suferit pe 11 iunie 1958, când a cedat cu 2-6 în faţa timişorenilor de la Ştiinţa. În alte 4 meciuri, Dinamo a mai primit 5 goluri acasă: 11 iunie 1949, 2-5 cu Flacăra Bucureşti (fosta Juventus), 2 septembrie 1950, 2-5 cu Locomotiva Bucureşti (actuala Rapid), 11 noiembrie 2000, 4-5 cu Foresta Fălticeni (după ce a condus la pauză cu 4-0) şi 28 aprilie 2006, 4-5 cu Sportul Studenţesc.

da ma, e clar ca ai dreptate. sunt convins ca si dinamovistii iti dau. dar repetarea la infinit al acelorasi tampenii, nu te cinstesc, valhalule! esti exact ca un postac. copiezi chestii scrise de altii, la infinit. ne-ai ***!

decuadi
decuadi  •  03 Noiembrie 2015, 10:14

Sa va schimbati numele din FC dinamo 1948 in CC dinamo 2012 adica... Coregrafie Club dinamo 2012 (primul an de coregrafii in loc de fotbal... in 2011 ati luat cupa....)

us27mereusuperiori  •  03 Noiembrie 2015, 09:55