dinamo_forever_77  •  22 Iulie 2015, 14:15

***

randoom_._
randoom_._  •  22 Iulie 2015, 14:12
Postat de Laurenţiu Drăghici pe 22 Iulie 2015, 14:04

***? A facut 0-0 acasa si a pierdut 0-1 in deplasare. Dupa astea 2 meciuri, voi spuneti "Umilinta Maxima"???

daca te bate dinamo aka rusinea romaniei in aceasta situatie,da,este umilinta maxima. ai vazut pana in minutul 80 ca nu esti in stare sa dai gol si izvoranu parea "platit" de dinu vama sa rateze singur cu portaru in minutul 78,de ce te-ai deschis aiurea in aparare in minutul 85? wtf? 0-0 era mai mult decat acceptabil fatza de 0-1. o rusine si o umilinta maxima este aceasta clona infecta aka csu craiova. nimeni nu zicea nimica daca nu pierdeau cu dinamo aka rusinea romaniei. asa ca aviz pentru toate echipele din liga 1,daca pierdeti cu dinamo o sa fiti umilite in ultimul hal de publicul romanesc.

1039485906062857
Laurenţiu Drăghici  •  22 Iulie 2015, 14:04

ion.ionescu
ion.ionescu  •  22 Iulie 2015, 13:39

pentru „alb-albaştrii” - trebuia să pui 11 "i", că atâţia jucători intră pe teren ! Pardon, m-am prins : aţi pus câte unul pentru fiecare autor, că sunteţi doi...Înţeleg că nu se mai face şcoală în România, dar ce căutaţi în presă dacă nu ştiţi limba română ?! Vă iert dacă scrieţi câte goluri a marcat Mitică Marcu pornind de la umbra lăsată de tribuna oficială de pe "Central"...

vladutz13
vladutz13  •  22 Iulie 2015, 13:38

2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! 2 meciuri!! Sunteti nebuni sa faceti statistici din astea??? Vorbim dupa 7-8 etape nene.

stelistulbrasov
stelistulbrasov  •  22 Iulie 2015, 13:19
Postat de wollt pe 22 Iulie 2015, 13:10

Umilința Maxima ? hmmm eu stiu o performanta si mai umilitoare ... 700 meciuri consecutive fara victorie in grupele CL . o stiti ?

Stiu altele si mai..... Mii de meciuri aiurea fără măcar UN JOC in grupele C.L......