FOTBAL  »  Superliga  »  U CLUJ - VICTORIA BRĂNEŞTI 2-3

Urmăreşte aici principalele faze VIDEO din partida "U" Cluj - Victoria Brăneşti!

Articol de GSP - Publicat luni, 18 octombrie 2010 00:00

Răsturnare de rezultat în partida Universitatea Cluj - Victoria Brăneşti. Oaspeţii au învins, scor 2-3, după ce au fost conduşi cu 2-0. Machado marcase în minutele 12 şi 35, dar Bogdan Oprea, în minutul 43, Olariu în minutul 55 şi Nicoară în minutul 75 au întors rezultatul.

Vezi AICI cele mai importante faze video!

VIDEO » Incredibilă răsturnare de situaţie la Cluj! După ce au fost conduşi cu 2-0, cei de la Brăneşti au preluat conducerea prin Nicoară, care a marcat în minutul 75 cu un şut puternic din interiorul careului

VIDEO » Oaspeţii reuşesc egalarea în minutul 55. Olariu a transformat penalty-ul obţinut de Simion la duelul cu Cvirik

Click aici pentru echipe şi desfăşurarea meciului!

VIDEO / 1-0 / Machado il dribleaza pe Marincau, suteaza la colţul scurt si deschide scorul (min. 12)

Niculescu reia din "foarfeca", mult peste poarta (min. 16)

Gaston Mendy a reusit printr-o cascadă de driblinguri să elimine din joc patru adversari (min. 23)

VIDEO / 2-0 / Bostina centreaza de pe partea stanga si Machado, nemarcat, reia imparabil cu capul (min 35)

VIDEO / 2-1 / Oprea reia cu latul din 7 metri o centrare la firul ierbii si reduce din diferenta (min. 43)

FCSB se transformă total » Planul lui Becali pentru Liga Campionilor conține și „opțiunea interzisă, din umbră”