FOTBAL  »  Superliga  »  SPORTUL STUDENŢESC - OŢELUL GALAŢI, AZI, ORA 16:30, GSP TV ŞI LIVETEXT GSP.RO

Vezi AICI cele mai importante faze din Sportul - Oţelul!

Cruceru, Irimia

Articol de GSP - Publicat vineri, 23 iulie 2010 00:00

Sportul Studenţesc şi Oţelul Galaţi deschid noua ediţie a Ligii 1, astăzi, de la ora 16:30. Vezi AICI cele mai importante faze video de la partidă!

Vezi AICI liveTEXT Sportul - Oţelul!

VIDEOÎn minutul 17, Raul Ciupe a fost la un pas să nu mai poată continua jocul, după ce colegul său din linia defensivă, Patriche, l-a lovit cu mingea în plină figură de la cîţiva metri .

VIDEO: 0-1 În min. 4, gălăţenii au deschis scorul prin Iorga. Lansat de Sergiu Costin, Iorga a scăpat singur cu portarul Sportului, pe care l-a învins cu un şut sub bară