FOTBAL  »  Superliga  »  TIMIŞOARA - CFR CLUJ

Vezi aici cele mai importante faze VIDEO din Timişoara - CFR Cluj!

Articol de GSP - Publicat luni, 19 aprilie 2010 00:00

Timişoara joacă de la ora 20:30 un meci extrem de important pentru lupta la titlu, cu CFR Cluj. Cosmin Contra evoluează din primul minut la bănăţeni, ca mijlocaş dreapta. Vezi componenţa celor două echipe!

TIMIŞOARA: Taborda - Bonfim, Nibombe, Cisovsky, Sepsi - Contra, Bourceanu, Alexa, Curtean - D. Goga, Mansour

CFR CLUJ: Nuno Claro - Panin, Cadu, Piccolo, Leonardo - Deac, Bottone, G. Mureşan, Peralta, Culio - Traore

Pe GSP.ro vei putea urmări meciul liveVIDEO şi liveTEXT şi vei putea vedea cele mai interesante faze ale meciului!

•  21 Aprilie 2010, 18:21

Cred ca egalul avantajeaza pe Steaua, atunci de ce a prelungit arbitrul meciul pana s-a egalat ?

•  20 Aprilie 2010, 11:59
Postat de pe 19 Aprilie 2010, 23:12

CE MA BUCUR CAND PRO-VINCIA ASTA CARE SE LAUDA CA E "CURATA" SE FURA INTRE ELE SI SE IAU DE GAT SI SE SCANDALIZEAZA BUTOIUL SI CU MURESAN!PANA ACUM JIGNEAU STEAUA,DINAMO,RAPID ECHIPE CUNOSCUTE IN EUROPA!CINE E timisoara,poli,fc,aek: mama cate echipe au astia si nici una nu fac 2 parale! SI cfr si poli INTRE ELE PRO-VINCIA SE AJUTAU SI SE DADEAU PRIETENE! ACUM CAND ISI VAD INTERESUL SUNT IN STARE SA SE MANACE INTRE ELE! ASTA E FOTBALUL ROMANESC - DE 2 LEI! UA PRO-VINCIA!

1898la timisoara se juca primul meci de fotbal de pe teritoriul romaniei.1902 sa semnat primul certificat de nastere al unei echipe de fotbal{CAT club atletic timisoara} din romania.1910fc chinezul timisoara lua 6 campionate la rand.1928ripensia timisoara era primul club profesionist din romania.exemplele pot continua unde erati voi bucurestenilor in acele vremuri?va spun eu .faceati o felatie soviticilor sa vina sa inventeze pe dinamo victoria...

•  20 Aprilie 2010, 09:03

Voi vorbiti de furat!!!???dupa ce 10 minute fara portar nu ati fost instare sa ne dati un gol maca. Va trebuie 100 de minute si sa jucati cu 10 jucatori in plus sa puteti da gol? Dacab erati buni nu statati la mila arbitrului.