FOTBAL  »  Superliga  »  TÎRGU MUREŞ - CRAIOVA

Vezi aici cele mai importante faze VIDEO din Tîrgu Mureş - "U" Craiova 1-4!

Articol de GSP - Publicat luni, 27 septembrie 2010 00:00

Victor Piţurcă a reuşit să obţină cele trei puncte în meciul de la Tîrgu Mureş. Aflată înaintea meciurilor de azi pe locul 16, Universitatea Craiova a cîştigat cu 4-1. Astfel, trupa lui Piţurcă a pus capăt celor două etape în care nu a cunoscut gustul victoriei.

VIDEO / 0-1 / În minutul 10, Găman se înalţă în careul de 16 metri şi reia imparabil cu capul

VIDEO / 0-2 / În minutul 42, Mihai Costea transforma o lovitura de la 11 metri, acordata dupa un fault in careu comis de Onicas