FOTBAL  »  Superliga  »  POLI IAŞI - OŢELUL, ORA 16:00, GSP TV ŞI FAZE VIDEO ÎN TIMP REAL PE GSP.RO

Vezi cele mai tari faze VIDEO din Poli Iaşi - Oţelul!

Articol de GSP - Publicat duminica, 18 aprilie 2010 00:00

Cu un nou antrenor pe banca tehnică, Poli Iaşi vizează cele 3 puncte în partida cu Oţelul pentru a ieşi din zona periculoasă a clasamentului. De cealaltă parte, Oţelul este lipsită de griji pentru finalul stagiunii şi încearcă să obţină victoria pentru a-şi consolida poziţia în clasament.

Vezi cele mai tari faze VIDEO din Poli Iaşi - Oţelul pe gsp.ro!

În minutul 15, Pena reia cu capul, pe lîngă poartă, o centrare primită în centrul careului.

În minutul 31, Ochiroşii deschide scorul pentru Oţelul cu un şut la colţul lung din opt metri.

În minutul 35, Giurgiu şutează puternic din afara careului, însă balonul trece peste poarta lui Brăneţ

În minutul 38, Antal este lansat bine în careul gazdelor, însă Brăneţ iese şi respinge şutul acestuia.

A luat parte la un moment istoric în fotbalul românesc, acum lucrează pe TIR în Germania: „Patronii sunt foarte faini! Mai stau un an și mă întorc acasă”

„Traduceri avem?” » Cum se comportă „Hagi” Luțu la cursurile de director sportiv: „E disperat!”