Articol de GSP - Publicat vineri, 01 octombrie 2010 00:00
Impresarul Victor Becali, suporter al lui Dinamo, a comentat deznodămîntul partidei cu Oţelul Galaţi, scor 2-1 pentru oaspeţi.
"Bravo lor, felicitari. Au meritat sa castige. Mi-a placut Otelul, este foarte greu sa castigi in fata lor. Probabil a lipsit Garat. Daca era faimosul Garat nu se mai intampla asta", a spus Becali la sportro.
Apoi a continuat: "Urmeaza meciul cu Steaua, nu e cazul sa fie o atmosfera tensionata la echipa, dar lucrurile nu stau bine, asta e cert. Acum au doua saptamani sa puna la punct problemele. Iar Dinamo are probleme mari acasa".
Impresarul Victor Becali, suporter al lui Dinamo, a comentat deznodămîntul partidei cu Oţelul Galaţi, scor 2-1 pentru oaspeţi.
"Bravo lor, felicitari. Au meritat sa castige. Mi-a placut Otelul, este foarte greu sa castigi in fata lor. Probabil a lipsit Garat. Daca era faimosul Garat nu se mai intampla asta", a spus Becali la sportro.
Apoi a continuat: "Urmeaza meciul cu Steaua, nu e cazul sa fie o atmosfera tensionata la echipa, dar lucrurile nu stau bine, asta e cert. Acum au doua saptamani sa puna la punct problemele. Iar Dinamo are probleme mari acasa".
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!