conecterr  •  26 August 2012, 12:42

penalty aiurea? e in nota impusa de kapetanos.

alexo
alexo  •  26 August 2012, 12:31

Felicitari pentru victorie! Trecand cu vederea penalty-ul inexistent, sa revii de la 0-2 cu un om in minus inseamna ceva. Fotbalul e frumos pentru astfel de meciuri. Un lucru totusi iti lasa gust amar dupa un astfel de meci: atitudinea unui jucator "surd" care a trecut pe la CFR si care n-are jena sa se bucure pentru simulare prin care s-a obtinut penalty. Comparati acest gest cu cel al lui Maftei, care a avut bunul simt sa nu exulte la golul inscris. Lucrurile astea tin de caracter. Ma bucur ca il avem pe Maftei si nu pe surdu in echipa.... Capul sus, am pierdut o batalie, nu si razboiul. Campionatul e lung. Hai CFR!

fremenash
fremenash  •  26 August 2012, 10:45

Sujnt rapidist si pot spune ca desi am avut un om in minus aiurea din cauza arbitrajului psihotic al lui Tudor ma bucur ca am avut vreo 25 de minute de claritate in repriza a doua. Echipa a aratat ca la nevoie are cu ce. FZR :X am vazut istorie aseara si ma bucur ca am fost la meci :X Si apropo nu au plecat suporteri, ci doar s-au impartit pe lateral ca sa pretesteze pentru jocul prost din prima repriza. 3-2 :X FZR