Si ei incep sa uite de cand nu au mai castigat un campionat!....

prigoana70
prigoana70  •  26 August 2012, 15:51
Postat de giftzwerg pe 26 August 2012, 12:56

Echipa mafiei maghiare care a beneficiat de plin de arbitrii plătiți cu bani grei nu are dreptul sa deschida gura . Aseară s-a simulat porcește la al doilea galben a lui Oroș la fel ca Beto la Sibiu ! Sunteți cea mai corupta echipa din RO !

Afara, afara, cu b......i di tara !!!

giftzwerg
giftzwerg  •  26 August 2012, 13:23
Postat de alpin.... pe 26 August 2012, 13:23

CeFuRa este cancerul fotbalului romanesc! CeFuRa este cunoscuta in europa: THE BLATISTII arpi si muri au cumparat toti arbitri CeFuRa este rusinea clujului si a tarii

Afara cu ei din Romania sa mearga iar unde au jucat atatia ani : Ungaria !

elsopotyi  •  26 August 2012, 13:00

IN LUMEA FOTBALULUI DE CAND IN 1954 TREBUIA SA CASTIGE GERMANIA FINALA CU UNGARIA IN ELVETIA, AM INVATAT CA NU CASTIGA CINE TREBUIE CI CINE ARBITREAZA DUPA PORUNCA, SI INTERES.ASA A PATIT CFR.FRF. LPF, ARBITRI SI TOTI INTERESATI DE AFACERI AU DECIS CA CFR NU ARE VOIE SA CASTIGE CANPIONATUL.ASA VA FI SI CU 20 MILIOANE DE EURO CU BASEL.TRADAREA VINE SI DIN ROMANIA UNDE A FOST ACCIDENTAT DEAC, SI CEI DOI CU RAOPID NUMAI SA NU AIBA SUCCES.HALAL CLUB SI FEDERATIE .

giftzwerg
giftzwerg  •  26 August 2012, 12:56
Postat de alexo pe 26 August 2012, 12:52

Sunt de-acord ca arbitrajul lui Tudor a fost psihotic. Nu inteleg de ce avem "norocul" sa fim arbitrati de Tudor atat de des, mai ales daca tinem cont de antecedentele din sezonul trecut....

alexo
alexo  •  26 August 2012, 12:52
Postat de fremenash pe 26 August 2012, 10:45

Sujnt rapidist si pot spune ca desi am avut un om in minus aiurea din cauza arbitrajului psihotic al lui Tudor ma bucur ca am avut vreo 25 de minute de claritate in repriza a doua. Echipa a aratat ca la nevoie are cu ce. FZR :X am vazut istorie aseara si ma bucur ca am fost la meci :X Si apropo nu au plecat suporteri, ci doar s-au impartit pe lateral ca sa pretesteze pentru jocul prost din prima repriza. 3-2 :X FZR

alexo
alexo  •  26 August 2012, 12:48
Postat de conecterr pe 26 August 2012, 12:42

penalty aiurea? e in nota impusa de kapetanos.

Nu-l poti compara pe Kape cu surdu sub nicio forma. Chiar daca penalty-urile obtinut de Kape ar fi fost usor acordate (lucrul care n-a fost demonstrat de nicio reluare "prefesionista"), el nu s-a milogit de niciun arbitru in speranta de a-l pacali.... Trebuie sa recunosc ca au fost meciuri in care CFR-ul a avut noroc, in altele a avut ghinion. Astazi ati avut voi noroc, maine s-ar putea sa fie invers. Trebuie sa stim sa castigam dar sa si pierdem.