FOTBAL  »  Superliga  »  CEAHLĂUL - CHIAJNA 2-0

VIDEO "Flocea" superinspirat » Ceahlăul a urcat pe 5, după 2-0 cu Chiajna

Articol de GSP - Publicat sambata, 30 august 2014 00:00 / Actualizat vineri, 29 august 2014 23:26

Meciul dintre Ceahlăul şi Chiajna a fost decis în numai 8 minute prin dubla lui Alexandru Achim, iar ambele reuşite au venit de la doi jucători introduşi după pauză de antrenorul Florin Marin.

Primul gol a ieşit în urma unei pase cu capul al lui Mîndruşcă, care l-a schimbat pe Pavel în minutul 66, iar penalty-ul a fost obţinut de Cîrjan, care intrase pe teren în minutul 56. Ceahlăul a ajuns la al patrulea meci consecutiv fără înfrîngere şi a urcat pe locul 5!

Click aici pentru VIDEO!

Duminică, 5 finale pentru salvare! Dinamo și FCU Craiova sunt la mila rezultatelor » Toate CALCULELE în dreptul fiecărei echipe

„Vă spun în premieră, la Dinamo a fost o tentativă de puci în vestiar!” » Omul care l-a adus pe Kopic a dat tot din casă