Am urmarit r1 si mi-a fost deajuns . Cuvintul de ordine . Plimbati mingea. In afara de suturile alea doua ale lui gnoehere nu am vazut nimic . Ah !! Era sa uit ! Serban ala e un fel de ambramburica.

tzusti_reloaded  •  08 August 2016, 22:00
Postat de Emanuel Alexandru pe 08 August 2016, 21:54

frate e hanca pe banca.. DE ce? DE ce sa joci cu aceasta tentativa de fotbalist? I-au maif ost date sanse int recut.. s-a remarcat prina fi un mare cotonogar si prin cartonasele rosii luate.. N-are creier deloc . E fratzior cu ala de se muta in "Block Notes"

:) POKEMON GO TREBUIE ..- LAUDAT- DIN TOTI RARUNCHII.. IL DAI PE ANTON ..CA SA CE.. CU ..-FRATELE-.. E APROAPE IMPOSIBIL SA VISEZI LE CEVA

a.c.a.b_st
a.c.a.b_st  •  08 August 2016, 21:58
Postat de grandetorito pe 08 August 2016, 21:53

A avut initiativa in primele 15 min.. dar apoi s-a echilibrat meciul. Pacat ca nu s-a marcat. Chiar cu 1-1 la pauza ...asteptam altceva in repriza a doua. Asa... ma pregatesc de un 1-0 amarat, gol marcat dupa min 75, din off-side sau penalty inventat :)))