steaua1986forever  •  29 August 2016, 23:16

Saracii astia de la ASA au ajuns sa blatuiasca fara pic de jena in liga1. Inainte mai vedeai blaturi dar parca erau mascate un pic mai bine, acum dan alexa ala se tot agita ca sa dea bine in poze dar aproape ca ii venea si lui sa rada la teatrul ala....

asa miuresh, inca o echipa finantata ilegal din ardeal, tot ardealu e in faliment: U cluj, Cfr cluj, Brasov + Mures = insolventa si faliment hahahahah ardealu i fruncea, ***, sunt sate pe langa Bucuresti de 3x mai bogate ca orasele din Ardeal =))

e_scu
e_scu  •  30 August 2016, 08:46
Postat de ge0x pe 29 August 2016, 23:46

Rosu pt botosani la 2 0 pt mureseni..cand pun astia arbitrii pe tine esti mancat. Cfr si otelul au luat campionate cu arbitrii..

Compari merele cu perele. Aia pe care i`ai scris tu acolo erau full de bani. Noi, daca nu`l vindeam pe Cabrera la arabi, nu stiu daca terminam turul.

tzusti_reloaded
tzusti_reloaded  •  29 August 2016, 23:51
Postat de Murgu Geanina pe 29 August 2016, 23:42

bv botosanii bv moldovenii mei eu is din oras am fost la meci si vreau sa va sa zic ca nu am trait asa o revenire o ,,remontada'' :)) de la meciul realului cu wolfsburg din champions league:D de la 0-2 sa bati 4-2 asta inseamna sa fii mafiot:(( bv felicitari leo grozavu pt repriza a doua prima varza a doua super buna:D

:)))))))) USUREL CU ENDORFINELE ASTEA..CA..ASA ERA SCENARIUL.. UNI S AU PRINS DE EL.. THAT'S MOI

tzusti_reloaded  •  29 August 2016, 23:46
Postat de ge0x pe 29 August 2016, 23:42

In Romania nu cred ca merge treaba asta cu socios.. nu in momentul de fata. Macar cu euro 2020 sa avem si noi un stadion decent

BA MERGE SI INCA CUM VA MERGE.. MA OCUP DE PROBLEMA.. IN FELUL MEU.. SUNTEM 5 MILIOANE DE ROMANI AFARA..DOAR EU.. AM UN GRUP DE 100 DE CAINI CE VREM ASTA...IMPRASTIATI IN TOATA EUROPA.. S O FACA POKEMONUL..ASA CUM A PROMIS SI.. POATE O SA TE MINUNEZI.. DE CE SUNTEM IN STARE SI CE AM PUTEA DEVENI.. :)))))) PUNETI PRESIUNE PE EL SI VA VETI MINUNA ..PAROL

ge0x
ge0x  •  29 August 2016, 23:46

10208874229124431
Murgu Geanina  •  29 August 2016, 23:42

1895572920667391
Dudu Dudu  •  29 August 2016, 23:41

Pentru pariori. Revedeți rezumatul partidei Ocazii de gol 22-7 (11-4 la pauza). Intervenții portar 2-7 (1-5 la pauza). Botoșani in formulă 4-4-2, dar ultra-ofensiva, cu 2 benzi gândite pentru atac: Musat-Astafei și Dimitrov-Golofca; cu doi fundași centrali de 22 respectiv 24 de ani, cu puține meciuri împreună. În rest doar speculații. Botoșaniul va încerca să joace fotbal, cel puțin acasă. Va încasa goluri și va încerca să înscrie goluri.

ge0x
ge0x  •  29 August 2016, 23:42

tzusti_reloaded  •  29 August 2016, 23:38
Postat de ge0x pe 29 August 2016, 23:35

Cum se prezinta sezonul asta..daca ii aveam pe pulic si pe bicfalvi..si arunca si negoita 700 000 euro pe petrucci , camora si nistor 50 de mii..luam campionatul..

DACA.. DE MOMENTO CRED CA TRE SA GASIM SOLUTIA..CUM SA SCAPAM DE EL..ASTA DACA NU FACE CE A PROMIS.. SOCIETATEA CU SOCIOS.. :))))))))))) SI N O VA FACE.. BECAUSE..SING ME TO SLEEP ..IT S A SONG