Comentarii (387)
fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  05 Noiembrie 2017, 23:00
Postat de saviola3_4 pe 05 Noiembrie 2017, 22:59

pai nu am castigat clar, o spune si scorul o spun si eu:)) cred ca am avut ocazii mult mai multe si mai mari decat ale chiajnei, ma deranja faptul ca in afara de actiunile finalizate incheiate cu ratari, atitudinea lor n-a fost potrivita, spre exemplu scapau pe contra atac dar se intorceau catre centrul terenului, etc etc. asta nu mi-a placut, victoria este per total meritata, chiajna a dat un gol din faza fiza pe greseala lui nita, iar in rest au nai avut vreo 2 suturi parca...tot din faze fixe. Au jucam bine 15 20 de minute la inceput si vreo 5 minute pe final au mai incercat sa atace...ma rog, 3 puncte meritate, si locul 1, asta este important pt noi.

ati castigat cu 3,4 la 0

hector13
hector13  •  05 Noiembrie 2017, 22:57
Postat de dogred10 pe 05 Noiembrie 2017, 22:51

Nu vreau sa ma bag in discutie aiurea dar pana la victoria Viitorului din sezonu cand au luat titlu, pana atunci cum a fost raportu intalniri fcsb-viitoru si invers ??? AI curaj sa pui statistica ?? Stiu, acum veti parasi pagina ca niste gandaci de bucatarie. Viitoru a castigat in anu ala ca se batea la titlu si doar nu era prost Hagi sa dea cu picioru la un titlu de campion + banii din UCL. Dar eh, ce sa gandim noi ??? Nu ??

Pana atunci, cu exceptia acelui 2-5 celebru din Ghencea doar noi am castigat. Sa ma suni si pe mine cand va ia voluntariul un campionat sau macar un punct.

saviola3_4
saviola3_4  •  05 Noiembrie 2017, 22:59
Postat de mejor_fc pe 05 Noiembrie 2017, 22:54

Stai lin ca nu ati castigat asa clar, o echipa mai buna va descalta astazi. chiajna a avut ocazii bune si la 0-0 si la 2-1...nu zic ca nu meritati victoria, dar e mult spus ca trebuia sa bateti la o dif mai mare.

bianconerri
bianconerri  •  05 Noiembrie 2017, 22:58
Postat de daweroirl pe 05 Noiembrie 2017, 22:57

dar tu gramatica lb romane?:))

Ce reguli de gramatică am încălcat? Hai, fă-te de râs!

dogred10
dogred10  •  05 Noiembrie 2017, 22:58
Postat de catalynn2 pe 05 Noiembrie 2017, 22:57

E suparat bre, ai voștri au castigat ieri chiar pe Târnave! :-)))) E drept ca un fost fcsbist a jucat basket in careu, dar asta e alta discutie :-))))

Lasa ca si ala de la Timisoara a jucat baschet in copilarie, nu am mai vazut articole denigratoare la meciu ala cu baschetbalistu jucatorului timisorean. Atunci ati mers pe glasu Sarpelui. SSSSSSSSSS.

dogred10  •  05 Noiembrie 2017, 22:56

Tot o lalaiti cu Viitoru va furat titlu si va batut in anu ala, gresit, Hagi sa trezit in ipostaza de a fi pe locu 1 cu cateva inainte de final si ce vroiati sa faca ?? Sa piarda cu FCSB ?? Nu era prost Hagi, ca drept dovada ca imediat dupa titlu, Becali ia luat jucatorii iar Hagi nu a refuzat, asta arata ce fel de om e acest *** ***. Daca batea FCSB nu se mai ajungea la TAS , sunteti constienti nu ??? Hai un pic, stoarceti-va un pic creierasu la functiune. Puteti ????????????