Comentarii (732)
forumeer
forumeer  •  07 Mai 2012, 23:18

Ce bine-mi pare ca am facut blat, hehe. Pai ce, sa faca doar celelalte? Las' sa mai faca si Steaua... La CFM aproape toate victoriile din retur sunt blaturi, rapid a facut cu Astra, dinamo are 2 sigure cu Ceahlaul(si posibil sa mai fie si altele), deci nu-i problema :). Sper sa facem si cu Ceahlaul blat !!!

teddyw
teddyw  •  07 Mai 2012, 23:13
Postat de ady_my_star pe 07 Mai 2012, 23:06

romanii sufera de blatofobie! gata, nu mai poate sa bata o echipa mai buna cotata pe una cu lot mai slab, ca e blat! sunteti penibili!

cind din minutul 35 (parca) ai un om in plus pe teren si joci acasa, iar casele de pariuri pun 15:1 pentru victoria gazdelor, asta spune ceva.....ca doar nu juca cu barcelona.....

teddyw
teddyw  •  07 Mai 2012, 23:10
Postat de leonidaslimax pe 07 Mai 2012, 23:07

frate nu inteleg ce naiba posteaza toti pricajitii d e la rapid si de la dinamo cand ei au pirdut camionatul pe mana lor desi au fost ajutati mai emreu. e clar ca daca steaua bate tot pana la final campionatul il ia vasluiul. cinste lor fiindca il merita, au jucat constant, au batut in ghencea si daca nu fac pasi gresiti au cele mai amri sanse. dupa cfr.Cfr are prima sansa dar la ce joaca , nici cu valize nu au sanse/// si daca il iau sa nu uite dinamovistii ca ei i-au facut campioni in etapa asta .

in sfirsit un comentariu inteligent si la obiect.... BTW, nu ai vre-un rudotel sa-i dai lui adix115 ca e in calduri rau...

Postat de d_3amon pe 07 Mai 2012, 22:34

Asta a fost cel mai penibil blat pe care l-am vazut. S-a vazut de pe luna, e mai clar decat cel dintre Cfr si Brasov, si acolo brasoveni au data pase de gol pt adversari, si un penalty dupa un jent jenant. Dar astazi a fost groaznic, sa ai un om in plus mai mult de o repriza si sa dai numai avioane in peluza toate suturile si centrarile, sa te dai din fata adversarului cand ataca, sa-i lasi adversari la cornere sa reia spre poarta nestingheriti. Nici cu Dinamo nu s-au omorat cu firea, dar astazi s-au dat la o parte fara nici o problema, nici macar nu-i interesa sa nu bata la ochi, a fost pe fata.