LIGA 1    •   

CONCORDIA CHIAJNA - STEAUA

VIDEO Steaua rămîne în lupta pentru titlu! Concordia - Steaua 0-2 (Iliev '8, Martinovici 72')

 
07 Mai 2012 21:03
 

Steaua a trecut de încă un pas spre cîştigarea titlului de campioană.

Elevii lui Mihai Stoichiţă s-au impus cu 2-0 pe terenul celor de la Concordia Chiajna şi au rămas la cinci puncte în spatele liderului, CFR Cluj.

min 8
» Vezi AICI golul marcat de Iliev
min 72 » Vezi AICI golul marcat de Martinovici
min 85 » Vezi AICI ratarea incredibilă a lui Tatu

Pentru formaţia din Ghencea au marcat Iliev şi Martinovici, primul reuşind să înscrie după o execuţie extraordinară, din întoarcere, iar al doilea în urma unei pase date de Bourceanu, din corner.

Program Steaua
Ceahlăul (a)
Braşov (d)
Dinamo (a)
CFR Cluj (d)

Program CFR Cluj
U Cluj (d)
Voinţa (a)
CS Mioveni (d)
Steaua (a)

Vezi AICI desfăşurarea meciului

Echipele de start:

CONCORDIA
Fl.Niţă - Krumov, Mamele, D.Bratu, Guilherme - Ad.Popa, Muzac, L.Filip, I.Iordache - Alex, V.Dinu
Rezerve: Baruch, Petrovici, R.Iancu, V.Munteanu, Mihalcea, Paulinho, V.Iacob

STEAUA
Tătăruşanu - Martinovici, Geraldo, Iliev, Latovlevici - Bicfalvi, Bourceanu - Chipciu, T.Bălan, Cr.Tănase - Rusescu
Rezerve: Stanca, Gardoş, Răduţ, F.Costea, Pîrvulescu, Nikolici, Tatu

Arbitru: Augustus Constantin

Totul despre:
 
Comentarii (746)
wollt..  (4682 comentarii)
Postat de terminatorul2 pe 08 Mai 2012, 06:17
Si serifii au stea cu cinci colturi !!!!
bine ca nu ai stea cu un coltz :))))))
08 Mai 2012, 06:30   •   Comenteaza
terminatorul2  (39441 comentarii)
Postat de dinarad pe 08 Mai 2012, 02:55
Suporterii de carton pentru cupe si flori ai avortonului comunist steaua , se bucura INDIFERENT CUM cistiga stelutza lor rosie comunista in cinci colturi. Ce importantza mai are ca "Doamna Chiajna" sa dat la o parte din fatza banilor lui Gigi si ca Chiajna nu a mai jucat nici macar 20% din ceea ce a jucat cu CFR-ul sau cu Rapidul... jegoasa echipa asta steaua cu cei mai jegosi "suporteri".
Si serifii au stea cu cinci colturi !!!!
08 Mai 2012, 06:17   •   Comenteaza
dinarad  (991 comentarii)
Suporterii de carton pentru cupe si flori ai avortonului comunist steaua , se bucura INDIFERENT CUM cistiga stelutza lor rosie comunista in cinci colturi. Ce importantza mai are ca "Doamna Chiajna" sa dat la o parte din fatza banilor lui Gigi si ca Chiajna nu a mai jucat nici macar 20% din ceea ce a jucat cu CFR-ul sau cu Rapidul... jegoasa echipa asta steaua cu cei mai jegosi "suporteri".
08 Mai 2012, 02:55   •   Comenteaza
pihus_magnificus  (1094 comentarii)
Postat de terminatorul2 pe 08 Mai 2012, 00:30
HAI U CLUJ !!!!
oaie stai jos . jos labele de pe titlu mai bine ne vindem decat sa castigati voi ceva ciobanilor
sa il ia ungurii chinezii sau africanii dar NU oile albaneze .
Dinamo!Dinamo!Dinamo!Dinamo...
Noi avem cu noi putere,
Lacrimi,zambet si dorinte
Singura noastra avere
Toti o singura fiinta!
Refren:
Fie vreme buna,fie vreme rea,
Caini pana la moarte si dincolo de ea!
Fie vreme buna,fie vreme rea,
Caini pana la moarte si dïncolo de ea!
08 Mai 2012, 00:56   •   Comenteaza
terminatorul2  (39441 comentarii)
HAI U CLUJ !!!!
08 Mai 2012, 00:30   •   Comenteaza