Alte știri din fotbal
Dănuț Lupu inflamează iar spiritele: „Gică Hagi nu a scos un fotbalist în 15 ani, e vina lui!”
2
Victor Angelescu, detalii din mercato: „Ar vrea să joace din nou aici”
1
Concordia Chiajna s-a despărțit de Andrei Cristea și a numit imediat noul antrenor
0
La concurență cu debutul Mondialului! Tudor Băluță la show-ul „Regelui trapului latino”
2
Știri din fotbal internațional
Jovo Lukic a scris istorie la Mondial: nu se mai întâmplase niciodată ce a reușit el! + Reacția după gol
0
Huiduieli pentru Iran și tribune aproape goale » Cum a arătat ceremonia de deschidere a CM 2026 din Los Angeles
0
„VAR Review: Mistaken Identity” » Noua regulă FIFA, aplicată în premieră la CM 2026, a creat confuzie
0
Prețurile la SoFI Stadium, cea mai scumpă arenă a Mondialului » 104 lei pentru un sandwich! Cât costă berea și alcoolul premium
0
Lifestyle
Fotbalistul din naționala lui Hagi s-a căsătorit cu Ami » Imagini de la eveniment
4
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Pacea cu Iranul, din nou în pericol: SUA avertizează că exclud fonduri sau ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Zece elevi de clasa a VIII-a vor da și Evaluarea Națională și Bacalaureatul ...
Libertatea
rapid.. este un m@sc@r!c!
Sa va zica Becali cu ce trofee a contribuit el la acest muzeu in ZECE ani de cand este patron!!!
la iesirea din muzeul cimitirului comnunist primiti gratis o punga cu bronz cu sigla clubului si un dvd cu starurile internationale dodel si banel jongland cu mingea in locatii nemaintalnite cum ar fi toaletele de la bamboo sau cimitirul ghencea.
si ce legatura exista intre steaua , becali , si fotbal ca eu asa mai redus mintal si ros de invidie nu am gasito????!!!! a , sau poate o fi tiki taka barcelona??? :))))))
muzeul identitatilor comuniste masluite pentru gloata pro.asta si credula.
valiza si brichetele sunt pus si ele la loc de cinste?
Vitrina rapidului este chiar stadionul lor, este mediul lor in care traiesc
denethor este un rapidist bolnav, este irecuperabil
pai la ajax costa 10 euro si ai ce vedea va asigur,te duc si in loje si in camera de control si aici sa dai 50 ron pt. ce ? romanisme idioate ,nu e un lucru rau ca poti vizita dar 50 ron mi se pare foarte exagerat pt. romania ,chiar si 25 ron nu merita ,maxim 10 ron
Au aparut frustratii :))) Nici daca deveniti nemuritori nu o sa aveti palmaresul Stelei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.