FOTBAL  »  LIGA 2  »  DINAMO - POLI TIMIȘORA

VIDEO+FOTO Greșeli uluitoare în Dinamo - Poli Timișoara » Cum s-a deschis scorul pe „Arcul de Triumf”

Dinamo - Poli Timișoara » Dani Iglesias (27 de ani, mijlocaș central) a deschis scorul în minutul 45+1, după o serie de greșeli comice în apărarea oaspeților. +8   FOTO

Articol de - Publicat duminica, 12 martie 2023 14:05 / Actualizat duminica, 12 martie 2023 14:05

Dinamo - Poli Timișoara » Dani Iglesias (27 de ani, mijlocaș central) a deschis scorul în minutul 45+1, după o serie de greșeli în apărarea oaspeților.

După un prim act neconvingător, „câinii” aveau să spargă gheața în prelungirile primului act. O centrare trimisă din stânga de Ahmed Bani a declanșat haosul în defensiva Timișoarei.

Știm play-off-ul din Liga 2: meciuri spectaculoase și 27 de goluri marcate în ultima etapă
ETAPA #19

Gafe în lanț la golul marcat de Dani Iglesias în Poli Timișoara - Dinamo

• portarul Denis Moldovan a ieșit să prindă balonul, dar a scăpat mingea în careul mic, fiind incomodat clar de colegul lui, Milos Sekulic, coborât pe linie cu el;