Comentarii (10)
ED_BAD
ED_BAD  •  22 Mai 2023, 01:03

Leo, frate, bucura-te ma de promovare si lasa gargara, ca daca puteati, le dadeati meciul cu ochii inchisi, dar nu ati avut curaj sa cereti asa ceva jucatorilor, avand in lot FCSB- isti si rapidisti ca jucatori de baza. Rasufla totul si iesea nasol... ***

creeperno807
creeperno807  •  21 Mai 2023, 22:48

Ne-am batut singuri!

elgabri
elgabri  •  21 Mai 2023, 18:10

Se pare ca echipa lui Dinamo a cam cazut pe fenta ;)))

istet10
istet10  •  21 Mai 2023, 17:56
Postat de George111 pe 21 Mai 2023, 17:23

Grozavule, daca esti pe primul loc, asta nu inseamna ca echipa ta joaca frumos. Danciulescu chiar sa pricepe la fotbal. Bafta.

De ce nu antreneaza el pe Dinamo? Sa joace si eficient. Dinamo chiar joaca frumos. A luat primele 2 goluri foarte frumos.

ED_BAD
ED_BAD  •  21 Mai 2023, 17:42

Sa stii ca Dinamo si azi a jucat frumos... Si scorul a fost frumos. Si Danciulescu e frumos. Grozavu, un prost! S-a clasat ca fraierul pe primul loc si a dat azi cu terenul in cap echipei care joaca cel mai frumos...

Hcm27  •  21 Mai 2023, 17:06

Leo Grozavu, suna-l și pe Mutu și spune-i, poate aude și el!

viktorrush
viktorrush  •  21 Mai 2023, 16:59

asa te-a motivat bah grozavule ca ai bagat rezervele in meciul asta. ca vitan barzesti nu a fost in stare sa piarda nici macar la limita jucand impotriva rezervelor voastre este una,dar cat de abject sa fi sa joci cu rezervele in meciul asta? ti-a iesit doar ca sunt astia slabi. daca erau putini mai buni va dadeau scor. ati avut noroc ca prostul ala cret de la vitan barzesti a dat in bara in minutul 45+3,ca la 2-2 la pauza pierdeati meciul 100%.