FOTBAL  »  NATIONALA  »  ROMÂNIA U21 - MUNTENEGRU U21 4-3

Deian Boldor: "Iată că şi românii pot avea reveniri senzaţionale! Credem în minuni"

Articol de GSP - Publicat joi, 04 septembrie 2014 00:00 / Actualizat joi, 04 septembrie 2014 21:56

Marcatorul primului gol al României, Deian Boldor, e bucuros după victoria în faţa Muntenegrului, scor 4-3, că s-a demonstrat că şi românii pot reveni într-un meci în care sînt conduşi la o diferenţă mai mare.

"Nu am fost mulţumiţi de prima repriză, însă după pauză s-a văzut că ne-am revenit. Să nu se mai spună că românii nu au mentalitate, ba da, avem, dacă vrem şi noi putem să revenim.

Putem bate pe oricine. Sîntem uniţi, mai ales de cînd a venit domnul Moldovan. E important să creştem de la meci la meci. Credem într-o minune", a spus Deian Boldor la DolceSport.

"Sîntem bucuroşi! Mergem la victorie în Germania. Am făcut un meci bun azi şi asta ne dă moral. Domnul Moldovan ne-a motivat mereu, şi în pauză", a spus şi Puşcaş la DolceSport.

Nu se mai ascund » Fostul fotbalist al Rapidului se iubește cu mama unui titular din Superliga

Lovit în cap cu un recipient din aluminiu, Novak Djokovic nu a participat la conferința de presă și a avut nevoie de îngrijiri medicale » Ce a provocat incidentul