FOTBAL  »  NATIONALA  »  ITALIA - ROMÂNIA 2-2

El Shaarawy după România: "Sînt supărat"

Articol de GSP - Publicat miercuri, 18 noiembrie 2015 00:27

Stephan El Shaarawy a vorbit și el după remiza cu România de la Bologna, scor 2-2. Atacantul lui AS Monaco împarte aceeași părere cu Antonio Conte.

Vîrful nu crede că naționala Italiei trebuia să rateze victoria în acest meci, chiar dacă în prima repriză jocul n-a mers așa bine.

"Am jucat mai bine în repriza a doua, am dominat. Aş evalua prestaţia noastră ca fiind pozitivă.

Sînt puţin supărat, pentru că, atunci cînd joci aşa cum am făcut-o noi, trebuie să închei meciul, să reușești lovitura de grație", a spus fostul jucător al lui AC Milan.

Transferul la FCSB a fost confirmat la miezul nopții! A făcut anunțul categoric: „A plecat”
A rămas fără permis după meciul Generației de Aur: „Vă dați seama cât de beat eram?” » Ce alcoolemie a avut
Nationala
Primul transfer pregătit de Neil Lennon la Rapid » Presa din Scoția a făcut anunțul: este mijlocaș central și evoluează în Anglia

La fel ca Ionel Ganea! Un nou fotbalist de legendă a reacționat dur după ce nu a fost invitat la meciul de adio: „Eu am construit această Generație de Aur! ”

O imagine postată de Jose Mourinho din vestiarul Arenei Naționale a devenit virală în Italia: „Unicul pe care îl iubesc”