Siteul gsp.ro foloseste cookies. Continuarea navigarii pe acest site se considera acceptare a politicii de utilizare a cookies. Află mai multe accesand POLITICA COOKIES X

Nationala

Oficialii FRF confirmă: "Burleanu a purtat negocieri cu el și așteaptă un răspuns" + Pe lista Federației se află și Ioan Andone

« Înapoi la articol

Comentarii (21) Adaugă comentariu

George Udrescu  •  14 Septembrie 2017, 08:37

Chiar nu se gândește nimeni la Șumudică?

Daniel Irimescu  •  14 Septembrie 2017, 06:07

Postat de calinescu_ pe 13 Septembrie 2017, 18:19

CONTRA AR FI UN SELECTIONER FOARTE BUN ....!!!!! AR INTRERUPE HEGEMONIA STELISTA SI AR PERMITE VENIREA LA NATIONALA A LUI STEFAN RADU , ADEVARATUL CAPITAN AL GENERATIEI ACTUALE .....!!!! ACESTA TREBUIE SA FIE PRINCIPALUL LUI ARGUMENT ....!!!!

Bai demagogule ? Radu Stefan nu mai :da doi bani :pe bucuresti la fel ca mine . Ala si-a luat vila la Roma si acolo isi va petrece tot restul vietii !! Nu mai simte nimic pentri tzara ta!

Pavliuc Valentin Cosmin  •  14 Septembrie 2017, 05:27

Rednic rednic rednic

steaua1986forever  •  14 Septembrie 2017, 01:10

Cum sa il "ieie" in considerare pe Andone ? El e un antrenor depasit din toate punctele de vedere...mai bine am risca un pic cu Popa de la Timișoara

rumunek  •  13 Septembrie 2017, 23:25

Postat de jalabert pe 13 Septembrie 2017, 21:19

Piturca a aratat in dpua randuri la arabeti ca e o umbra a antrenorului care a fost. E la fel de antrenor acum ca mitea jucator.

Nu orice antrenor poate fi selectioner si nu orice selectioner cu rezultate va fi si bun antrenor de club. Eu cred, si ma oftic ca o zic, ca Rednic ar fi fost o solutie buna, prin prisma experientei, a rezultatelor si trofeelor castigate ca antrenor, a faptului ca a construit echipe din adunaturi de jucatori si a faptului ca a fost fotbalist si international, deci vorbeste limba fotbalistilor si stie ce inseamna lucrul la nationala. Nu e presat sa lucreze zilnic la antrenamente, are si alte zone de activitate, insa e sub contract. Petrescu si Contra sunt oameni care sunt inca pentru lucrul la club, zi de zi, de aceea ma mir ca cel din urma a acceptat. De Andone prefer sa nu comentez mai mult decat ca nu are nivelul de cultura personala al unui selectioner.

jalabert  •  13 Septembrie 2017, 21:19

Postat de omidiu pe 13 Septembrie 2017, 20:27

Cea mai buna solutie e antipaticul de piturca

Piturca a aratat in dpua randuri la arabeti ca e o umbra a antrenorului care a fost. E la fel de antrenor acum ca mitea jucator.

omidiu  •  13 Septembrie 2017, 20:27

Cea mai buna solutie e antipaticul de piturca

liviuemil  •  13 Septembrie 2017, 20:10

Toti antrenorii trebuie sa spuna pass pina cind pleaca burlanica si toti ceilalti din FRF!!!!!

jalabert  •  13 Septembrie 2017, 20:04

Ando nu e o optiune rea. Nu stiu daca am avea cele mai bune rezultate cu el insa sunt convins ca romania ar juca cel mai spectaculos joc posibil. Ando e genul care intotdeauna s-a remarcat printr-un joc spectaculos la echipa pe care a avut-o sub mana.

John Milne  •  13 Septembrie 2017, 19:11

Ce sa caute clatitarul asta la Nationala? Are 4 inffrangeri deja in liga 1 .

«

1

2 3 »
«

»