Comentarii (646)
qwertt
qwertt  •  10 Octombrie 2010, 01:20

Dupa Bosnia (locul 4 cu 4 puncte) se rupe clasamentul:). Dupa ei suntem noi cu 2 puncte si Luxemburg cu 1 pct. O sa vedeti ca nu o sa batem Luxemburg.

lombard
lombard  •  10 Octombrie 2010, 01:17

Real09 esti cplet pe dinafara cu fenomenulfotbalistic si cu asta inchei,pt ca n-am ce sa vb cu oligofreni si anticristi.

omueceva
omueceva  •  10 Octombrie 2010, 01:11
Postat de marian_u pe 10 Octombrie 2010, 01:05

NU a fost ofside! imaginea asta e gresita! este una in care se vede ca remy era in pozitie regulamentara! aici mingea era deja plecata!

Tu chiar nu vezi bine sau esti un broscar?

dona
dona  •  10 Octombrie 2010, 01:08

Tovarase/tovarasa care ati inventat acest titlu pentru articolul dumneavoastra, cred ca ati vazut alt meci. Ce-a facut arbitrul ? Ati uitat sa invocati si lipsa de noroc. Ce lipsa de noroc ? Am avut noroc cu carul iar arbitrul nu putea sa atace, paseze suteze si inscrie atunci cind ai nosti bravi nu erau in stare sa faca nimic din toate astea.

biancorossi
biancorossi  •  10 Octombrie 2010, 01:06

sundance cand jucam derbiul cu luxemburg? asculta la mine, daca pierdem batraju cu luxemburg cadem in B, ca la tenis.. o sa dam baraj de promovare cu ins antile, groenlanda si Atolul mururoa... sa vezi emotii atunci...

marian_u
marian_u  •  10 Octombrie 2010, 01:05

biancorossi
biancorossi  •  10 Octombrie 2010, 01:04

EURO 2012 | FRANȚA-ROMÂNIA 2-0 | com 2 Șase luni de pauză pentru echipa națională! 00:27 România nu va mai juca niciun meci oficial în preliminariile Euro 2012 în următoarele șase luni! HA HA HA !! Romania este in pauza de 10 ani bai baieti.

biancorossi
biancorossi  •  10 Octombrie 2010, 01:01

franta-romania 2-0 scor exact, cota 5,5 la 200 de lei am si eu 11 bete. erau gata sa imi strice kestea tzaranii aia francezi care au dat-o in bara, peste sau pe langa poarta romaniei de vreo 20 de ori ca si maine o sa ii faca lu pantilimon okii vaj-vaj in cap, ca la superbingo.

serevrodut
serevrodut  •  10 Octombrie 2010, 00:59

Pina acum in 3 meciuri am avut atitea ocazii de gol cit a avut Franta azi si un gol mai putin!!! Asa nu ajungem nicaieri. Nu existam in ofensiva!!!!