baba_novac  •  10 Octombrie 2010, 00:31

sa continui:Mai bun Marica, Cocis out. ce naibii nu gasesti tu jucatori buni. Mai bine, daca tot experimentezi baga naibii jucatori tineri si creste-i si ridica-i si joaca-i; priveste la nationala de tineret un pic (cum naibii Sandoi reuseste acolo sa miste lucrurile un pic?). Si lasa-l naibii de orgoliu. Mai da-i o sansa si drogatului (Mutu), vezi cum se misca si daca nu corespunde pune-l pe margine, dar mai merita o sansa, una singura. Numai bine!!!

zavaidoc
zavaidoc  •  10 Octombrie 2010, 00:30

Multumim lui Mircea Sandu si mafiei din FRF care care prin lipsa actiunilor lor au facut ca romanii sa fie furati in apropae fiecare meci, indiferent ca al nationalei sau al unei echipe de club. RUSINE SANDULE, RUSINE FRF, RUSINE MAFIEI JOS Sandu, JOS Dragomir, JOS Prunea , JOS Mafia. REVOLUTIE SA-I DAM JOS

alupigus....
alupigus....  •  10 Octombrie 2010, 00:30

imi pare rau de jucatorii.....asta este......dar am observat diferenta dintre steaua si romania la comentator la steaua cu Napoli gol valabil si urla nu se poate nu se poate si cu romania linistiti gol din offside

yona23
yona23  •  10 Octombrie 2010, 00:26

Dragul meu prieten daca nu era nepotism Mircea Lucescu trebuia sa fie de mult la nationala,este singurul antrenor roman mare cu adevarat,asa ca mai studieaza.

steaua1986forever
steaua1986forever  •  10 Octombrie 2010, 00:25

@ucjn - cand ai un singur sut la poarta e JENANT sa iti imaginezi ca poti "castiga" stand cu fundul in poarta si rugandu-te in genunchi sa se termine meciul egal. Oameni ca tine, fara coloana vertebrala ne fac de ras prin Europa...eu prefer sa pierd cu 10-0 si sa joc curajos decat sa ma rog din minut in minut sa se termine egal. Sclavi ca tine au facut ca tara asta sa fie asa cum e...mentalitate de sluga.

sorin_steaua
sorin_steaua  •  10 Octombrie 2010, 00:25

pana si albitru tine cu aia mai buni, poate gresea in favoarea noastra daca atacam mai mult

yona23
yona23  •  10 Octombrie 2010, 00:25

suntem o natie care nu-si recunoaste limitele!felicitari echipei Roamaniei si lui Razvan,iar frustratilor sa le fie de bine ,sa tina cu o alta nationala de acum inainte si sa lase comentariile rautacioase.

zeusdinolimp
zeusdinolimp  •  10 Octombrie 2010, 00:24

Totusi...sa ai cea maia mare ocazie,ma refer la bara lui Sapunaru,creata de un fundas(sic!)...spune totul despre acest meci...