05 August 2020

GSP LIVE. Ioan Danciu: ”Banii nu au miros. Știu mulți arbitrii care pariază. Nu are rost să le dau numele”

28 Aprilie 2024
VIDEO. Imagini de la antrenamentul Rapidului înainte de partida cu Universitatea Craiova
02:18
CSM București - Metz 24-27 » Adrian Vasile nu este descurajat de înfrângerea din manșa tur a sferturile EHF Champions League: „Credem în noi, șansa este acolo”
04:18
CSM București - Metz 24-27 » Vilde Ingstaadt, declarații după înfrângerea din manșa tur a sferturilor EHF Champions League: „Putem recupera 3 goluri în 30 de secunde”
01:10
CSM BUCUREȘTI - METZ 24-27 » Crina Pintea, declarații după înfrângere
06:00
Bogdan Lobonț nu este de acord cu speculațiile privind atmosfera din vestiarul giuleștenilor: „De unde știi tu că băieții sunt cu moralul la pământ?” + Ce spune despre incidentul cu Krasniqi
05:24
Conferință de presă Rapid. Răzvan Oaidă, realist după ratarea obiectivului principal al giuleștenilor: „FCSB a meritat titlul”
04:10
CE DE CANOTAJ DE LA SZEGED. Trăirile Elisabetei Lipă în ultima zi de concurs
01:15
CE DE CANOTAJ DE LA SZEGED. Elisabeta Lipă prezintă concluziile celor două zile de concurs
09:37
OȚELUL - HERMANNSTADT 1-0 » Dorinel Munteanu: "Cu inima stau bine, iau pastile. Nici anul ăsta nu o să am vacanță" + Ce zice despre lipsa galeriei
05:12
OȚELUL - HERMANNSTADT 1-0 » Dorinel Munteanu, declarații după victoria la limită în fața sibienilor
04:55
Costel Gâlcă a prefațat Rapid - Craiova
02:04
Oțelul - Hermannstadt 1-0 » Ștefan Bodișteanu, după victoria cu sibienii: „Am avut o reacție de echipă mare, după înfrângerea de la UTA”