Comentarii (23)
supereduardo10
supereduardo10  •  04 Aprilie 2022, 17:14

Taca Paca cel mai prost jucator o noua gogoasa, goluri din blaturi se intoare se suceste si numic nu-i reuseste asta e marele jucator mini neuron :)) . Abea astept sa vada cine mai ia o teapa de la Cioban :)))

kuba
kuba  •  04 Aprilie 2022, 15:46
Postat de brentford pe 04 Aprilie 2022, 15:20

Multam fain! Super meci,mai ales a doua repriza. Urmeaza meciul de acasa cu Ciocanarii tai :)) M-as declara foarte multumit cu un egal

:))) ne trebuie 3p sa ne mentinem sus! Merg pe un 3-1 pt noi.

brentford
brentford  •  04 Aprilie 2022, 15:20
Postat de kuba pe 04 Aprilie 2022, 10:31

Felicitari pt victoria de pe Stamford Bridge!

c23665
c23665  •  04 Aprilie 2022, 14:49
Postat de cuviosulmafiot pe 04 Aprilie 2022, 14:35

Ai fierbințeli?Victoria aia (impotriva unei Chelsea de care râdea Maurinho) a fost pe stadionul Steaua(pe Stamford Bridge a fost doar 0-3)!Maurinho-care tot cu Chelsea,avea sa va administreze in anul urmator un 4-0 sec,tot pe stadionul Steaua!

Esti gigist, nu-i așa?! Nu înțelegi că se refera la victoria de acum a echipei celui căruia se adreseaza?!

cuviosulmafiot
cuviosulmafiot  •  04 Aprilie 2022, 14:35

cuviosulmafiot  •  04 Aprilie 2022, 14:31

Ce va mai complicați sa-l „alegeți”voi doar pe o luna!„Alegeți-l”bre pe un deceniu!

archibald
archibald  •  04 Aprilie 2022, 13:40

Acest „produs” cu valoare îndoielnică trebuie ambalat în hârtie poleită ca să atragă fraierii! Pe „M bappe” l-au vândut acum e rândul omulețului lui Gopo!

kuba
kuba  •  04 Aprilie 2022, 10:31
Postat de brentford pe 04 Aprilie 2022, 10:12

Ce vrajeala ieftina. Ponderea "jurnalistilor"... vai de viata voastra. Prodanca ce mai face?

brentford
brentford  •  04 Aprilie 2022, 10:12

radu_mihai
radu_mihai  •  04 Aprilie 2022, 10:06

Inlocuiti in dreptul "votul specialisitlor" cuvantul specialistilor cu *** la fel si la gsp, n-ati vazut in viata voastra un meci de fotbal cap coada si acordati voi premii... maxim trebuia de departe de primeasca acest premiu si oc popescu pe 3,dupa R.Ilie... bine ca nu va mai urmaresc de cativa ani pe retelele de socializare ca sigur postati numai de bombe sexi si orice altceva in afara de sport, reprofilati-va!