Marius Marius  •  27 Ianuarie 2017, 00:45

Daca a zis Deaconu ca se ocupa, e clar, se musamalizeaza totul de parca nici nu s-ar fi intamplat!

moshu_shukaru  •  27 Ianuarie 2017, 00:33
Postat de bigdeal pe 27 Ianuarie 2017, 00:09

Betivan mai esti:))

bigdeal
bigdeal  •  27 Ianuarie 2017, 00:09
Postat de conasu_boeru pe 26 Ianuarie 2017, 22:02

Eu am urmărit foarte atent meciul din seara asta dintre fcsb și rușii de la Terek și arbitrul de centru dar și asistenții mi s-au părut suspecti rău pentru că au luat niste decizii aiurea mai ales în prima repriză când se vedea că urmărea ca fcsb să intre la pauză în avantaj asa cum s-a si întamplat ! A dat un rus afară degeaba, a dat penalty aiurea, toate contactele erau fault pentru fcsb (de aici a plecat si eliminarea ), până și auturile erau date gresit ! Cum se apropiau rușii de poartă ba dădeau faut ăn atac ba offside !!!!! CIRC !!!! Am scris de asta chiar în timpul meciului inainte să apară informațiile cu arbitrii de la meciurile CFR și Astra !

bigdeal
bigdeal  •  27 Ianuarie 2017, 00:06
Postat de blatistu49 pe 27 Ianuarie 2017, 00:01

INTERPOLUL SRI va rugam arestarea golanilor deghizati in DEACONU si TUDORI

Ok, dar maine dimineata, ca acum e miezul noptii, e inchis la Interpol.

ares123  •  26 Ianuarie 2017, 23:30

Coane de data asta te-ai cam facut de kakao, si tacerea ta confirma asta. Haios..cum ai urmarit tu atent meciul, dar nu ai observat ca la pauza a fpst 0-0.